Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drogga

17 marca 2023, 00:19

No trudno, co maja zrobić skoro Ryzy ma cała encyklikę na sumieniu . Biedny robot

Avatar moth12334

16 marca 2023, 20:13

Roboty aktualnie piszą wiersze, tworzą obrazy czy muzykę no ogólnie zajmują się sztuką. Tymczasem my harujemy jak chłopstwo pańszczyźniane wykonując ciężkie, nudne i powtarzalne prace i ledwo nam starcza na życie. To chyba miało być odwrotnie.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 16 marca 2023, 20:39

@moth12334: Będzie odwrotnie gdy roboty do pracy fizycznych będą tańsze od ludzi a niestety tak nie jest, gdy roboty zatapią harowanie to będzie trzeba wszystkim iść na studia bo po innych szkołach będzie się zastępowanym robotami. Trzeba będzie być niezastąpionym w jakiejś dziedzinie. Brzmi to jak niesamowicie odległe, ale to teraz dopiero AI zaczęło się tak rozpędzać

Avatar Darwidx

16 marca 2023, 20:51

@Towarzysz777: To będzie chyba punkt zwrotny w którym kapitalizm przestanie być najlepszym system, dojdzie do nowej rewolucji na miarę komunistycznej lub zmianę praw przez w całym świecie owocując powstaniem nowych form rządów jak republika robotów, "faszyzm" wykorzystujący do pracy i wojny roboty, a obywatelom dający ograniczoną swobodę, kapitalizm z ograniczoną ilością robotów, komuna anty robotyczna.
Chyba jedynie socjalizm mógłby przetrwać nie zmieniony, podatki z pracy robotów przeznaczane byłoby na komfortowe życie ludzi nie wykonujących specjalnych prac.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 16 marca 2023, 21:07

@Darwidx: Jeśli rzeczywiście prace robotów nie miałyby wad w sensie zarabiałyby na ludzi, to kapitalizm byłby raczej najgorszym systemem, bo skupiając się na maksymalizacji zysków nie spoczął by na "roboty by zarabiały na ludzi" lub wspomagały ludzi, a "roboty mogą pracować to ludzie też, wszyscy, najciężej jak mogą, maksymalizujemy zyski", zyskałby pewnie socjalizm bo można by było trochę odpocząć jednocześnie coś robiąc a nie nic (kto nie pracuje niech nie je, oczywiście z wyłączeniem niepełnosprawnych), ale nie harować jak dziś. Marks i wielu socjalistów byli zdania że socjalizm jest dla wyżej rozwiniętych społeczeństw, bo to że teraz jest jak jest i wydaje się utopią nie znaczy że kiedyś nie będzie łatwiej, a prawdopodobnie będzie, oby tylko rewolucji nie było siłą jak poprzednie, bo to zgubne dla wszystkich

Avatar Darwidx

16 marca 2023, 21:26

@Towarzysz777: Kapitalizm technicznie mógłby istnieć, lecz tuż za nim czyhała by rewolucja jak w Rosji oraz istniałaby silna opozycja anty robotyczna w państwię mające duże poparcie ludności. Takie państwo upadło by w chwili wybuchu rewolucji lub niemożności dalszej rozbudowy fabryk i przędsiębiorstw, system skazany na porażkę bez możliwości kolonizacji kosmosu. Wszystko opierało by się na określonym maksymalnym zatrudnieniu robotów i niemożności istnienia bezrobocia, system istniał w jednym odcinku doktora Who, państwo, które najprawdopodobniej zmierzało by w taką stronę posiadałoby system dwupartyjny i jest szansa, że tak skończyłoby USA.

Avatar Egirl

16 marca 2023, 11:19

Wypił wino prezesa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bo uczniowie sprzedający ciasta na festynie to za duża konkurencja dla wielkich piekarni

S-serio...?

Chyba będę musiał zapłacić nerką

Ale rangi mistrza nadal nie dostał

Czemu Wy to robicie?

🗣️📣HEJ! POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO!!!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka