Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
To by wystarczyło
Nie idź!
Nieuczciwa ocena
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2023, 23:14
Było po polsku
https://memy.jeja.pl/832735,nic-prostszego.html
Odpisz
21 marca 2023, 09:29
I dobrze, nikt z Niemcami się nie sprzymierzy
/s
Odpisz
20 marca 2023, 19:17
Odpisz
20 marca 2023, 17:32
Japier....
Odpisz
20 marca 2023, 16:34
Odpisz
20 marca 2023, 16:19
kiełbasa od niemca
Odpisz
20 marca 2023, 16:27
@kazeszko: Kiełbasa niemiecka to sraka, najbardziej znana jest polska kiełbasa.
Odpisz
19 marca 2023, 13:46
To już 2/3 osi
Odpisz
19 marca 2023, 14:42
@VincyI: brakuje kiełbasy w środku najlepiej takiej podpiecznej a całość okraszona galaretką z piwa
Odpisz
20 marca 2023, 16:04
@Wynalazca: pomyśleć że alianci zamiast poświęcać kilkaset tysięcy żołnierzy mogli wygrać wojnę po prostu robiąc jedno danie
Odpisz