Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Fajnie że odpowiedzieli
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie znoszę kleszczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2023, 09:17
I nagle po którymś razem upada i się nierusza
Odpisz
24 marca 2023, 21:26
Miałem takiego, chyba wszyscy chcielismy, aby skręcił sobie kark.
Odpisz
24 marca 2023, 19:20
Tu wstaw jumscare Natsuki jak wygina głowe w DDLC
Odpisz
24 marca 2023, 19:31
@lolo220: wgóręgłos bo użytkownik z rigczem
Odpisz
24 marca 2023, 19:31
@Zpolskijestem0: a dzk
Odpisz
24 marca 2023, 14:21
Ludziom nie szkoda kości na to?
Odpisz
24 marca 2023, 17:14
@Hyena21: to ponoć nie narusza kości ani chrząstek, a jedynie uwalnia pęcherzyki powietrza ze stawów
Odpisz
24 marca 2023, 17:34
@Hyena21: nie szkoda mi
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2023, 18:49
@Hyena21: Donald L. Unger, amerykański lekarz, przez blisko 60 lat wyłamywał sobie palce wyłącznie lewej dłoni, prawą zostawiając w spokoju. Po tym czasie porównano stan obu dłoni – okazało się, że wieloletnie strzelanie palcami nie miało wpływu na stan stawów.
Żródło:
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2023, 17:36
Ja potrafię strzelać każdym stawem w ciele. To dar i przekleństwo jednocześnie. Kolana,palce,kark,plecy,kostki,łokcie,palce nóg,nadgarstki ,czasem cosik nosem i łopatkami
Odpisz
24 marca 2023, 14:45
Czy tylko ja słyszałem ten obrazek?
Odpisz
24 marca 2023, 14:36
Nienawidzę tego dźwięku.
Odpisz
24 marca 2023, 14:33
Jezu, jak ja uwielbiam dźwięk strzelających palców. Moja mama wręcz przeciwnie
Odpisz
24 marca 2023, 14:20
Inni z klasy nie potrafią, do dziś ich nie widze a mineło już 7 lat od tego jak to zrobiłem.
Odpisz
24 marca 2023, 14:03
Co do tytułu: dla mnie ten odgłos jest zajebisty i do tego uspokaja
Odpisz
24 marca 2023, 14:00
Rel w ...j
Odpisz
24 marca 2023, 13:59
Literalnie ja, tylko jeszcze dodać nadgarstek i palce
Odpisz
24 marca 2023, 13:54
ja wole palcami
Odpisz
24 marca 2023, 13:47
Rel, to ja.
Odpisz