Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2023, 11:57
Nrel jem kajmak z puszki
Odpisz
25 marca 2023, 13:12
nie rel
Odpisz
25 marca 2023, 12:48
Nie rel
Odpisz
24 marca 2023, 19:57
Lubiłem zostawać sam jak rodzice wyjeżdżali na przykład na wesele, bo wtedy mogłem jeść wszystko i oglądać bajki późno w nocy, a wtedy leciały takie, których nie było za dnia, jak chociażby Jam Łasica czy Krowa i kurczak.
Odpisz
24 marca 2023, 20:00
@jacek1s: Rel
Odpisz
24 marca 2023, 20:02
@jacek1s: Rel
Odpisz
25 marca 2023, 12:11
@jacek1s: Ja nie miałem takich możliwości, mnie zawsze zabierali ze sobą lub jechali tylko na chwilę, choć to dość zrozumiałe według mnie. Nie każda rodzina jest taka sama i nie każdy rodzic zachowuje się tak samo lub tak samo opiekuje się dzieckiem.
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2023, 22:24
A tam k...a, Jak rodziców nie było to można było do późna w piłkę ponapi...alać a nie jak zawsze że o 19:00 już trzeba było do domu wracać a tak to do 22:00 się latem grało a potem całą noc jeszcze w gothica albo herosy ponak...iać można było i takie sytuacje zajebiście się wspomina dwa dni na diecie czipsowej kajzerkach i tymbarku. Potem trochę zatwardzenie było ale warto było.
Odpisz