Warunek nie do przejścia :/
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Były nóżki, nie ma nóżek
Młodzi gniewni
Szybki jak błyskawica
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2023, 08:42
Co? Gdzie, skąd wy wytrzasnęliście 5k$? 8k : 9 osób = na pewno nie po 5k$
Odpisz
7 lipca 2023, 01:00
@malinowy_kot: jako że sam to pisaem to odpowiem:hu. wie
Odpisz
1 kwietnia 2023, 19:43
zjadłem samemu
Odpisz
28 marca 2023, 10:07
Szybciej zjem sama niż znajdę 8 przyjaciół
Odpisz
29 marca 2023, 15:53
@Katrina2712: mogę zostać twoimi 7 przyjaciółmi
Odpisz
27 marca 2023, 12:11
Taką pizzę na 8 to dosłownie na ez
Tylko nie można brać Oliwiera bo nie je brzegów
Odpisz
27 marca 2023, 12:24
@Egirl: Zaprosisz Polymorphism to po nim dokończy.
Odpisz
27 marca 2023, 12:28
@zx2001: jeszcze czego >_<
Odpisz
27 marca 2023, 12:40
Chyba się go nie brzydzisz.
Odpisz
27 marca 2023, 12:43
@zx2001: jasne że tak przecież nie wiem gdzie się szlaja
Odpisz
27 marca 2023, 12:43
Musisz zacząć go pilnować lepiej.
Odpisz
27 marca 2023, 12:44
@zx2001: on nie jest mój nie mam po co go pilnować >_<
Odpisz
27 marca 2023, 12:44
Ale dążysz do tego, żeby był chyba, nie?
Odpisz
27 marca 2023, 12:45
@zx2001: nie!
Odpisz
27 marca 2023, 12:45
Nie musisz ukrywać uczuć, to niezdrowe.
Odpisz
27 marca 2023, 12:46
@zx2001: niczego nie ukrywam
poza tym on nic do mnie nie czuje a w dodatku ma już swoją księżniczkę więc żadne z nas nie chce tego drugiego
Odpisz
27 marca 2023, 12:53
serio? jeżeli to nie grzech się zapytać, kogo on ma?
Odpisz
27 marca 2023, 12:54
właśnie nikogo, ale Poli widzi we wszystkich potencjalna rywalkę
Odpisz
27 marca 2023, 12:56
@CupOfWater: choć Kubkinia podrywamy go jak dwie siostry bliźniaczki. Ty bierzesz jego lewą część ciała a ja prawą
Odpisz
27 marca 2023, 13:01
@CupOfWater: kubek baka! >_<
przecież wiadomo że bon jest jego księżniczką
i jakie potencjalne rywalki?! na głowę upadłeś?
Odpisz
27 marca 2023, 13:02
No a nie ma rywalek?
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2023, 13:06
Ale ja i Oli nie jesteśmy razem.
Mam już chłopaka.
I to odkąd zanim ty zaczęłaś to niego zarywać do oliwiera
No i może to i lepiej, twoja droga przed Olim jest wolna
Odpisz
27 marca 2023, 13:13
@BardzoOryginalnaNazwa: ja i tak go nie chcę
Odpisz
27 marca 2023, 13:14
No słuchaj przykro mi ze tłumisz w sobie emocje, bo ci cięzko że ani Oli ani żaden chłopak cię nie kocha
Odpisz
27 marca 2023, 13:15
@BardzoOryginalnaNazwa: nie tłumię w sobie żadnych emocji! >_<
jakby mi zależało na nim to już dawno bym mu to powiedziała
a poza tym i tak nie szukam nikogo
Odpisz
27 marca 2023, 13:26
Wstydliwość da się przełamać nie martw się.
Odpisz
27 marca 2023, 13:27
Ciągle go męczysz
Chcesz jego uwagi
A to oznacza ze go kochasz
Nie kłam, bo wszyscy wiemy jakim jesteś simpem
Odpisz
27 marca 2023, 13:27
@zx2001: ciekawe czy nadal będziesz tak mówić kiedy ci przełamie kości
Odpisz
27 marca 2023, 13:28
@BardzoOryginalnaNazwa: nie jestem! >_<
jesteśmy tylko przyjaciółmi i nic więcej
Odpisz
27 marca 2023, 13:28
> nie jestem Tsundere
> Odpowiada tekstem o przemocy na mówienie o uczuciach
Mhm, wszytsko się zgadza
Odpisz
27 marca 2023, 13:29
@CupOfWater: kubek baka! >_<
po prostu jesteście denerwujący
Odpisz
27 marca 2023, 13:31
Kinky.
Odpisz
27 marca 2023, 13:31
Prawda w oczy kali.
Odpisz
27 marca 2023, 13:32
@zx2001: żadna prawda i zamknij łeb!
Odpisz
27 marca 2023, 13:35
tak w zasadzie ty nawet zadajesz mu takie pytania czy piszesz komentarze takie, że Poziomkę czy Ultrona dawno by wywieźli na taczce do oceanu
Odpisz
27 marca 2023, 13:36
po prostu rozmawiamy na różne tematy nic w tym złego
Odpisz
27 marca 2023, 13:44
Szukasz podobieństw, żeby móc go oczarować.
Odpisz
27 marca 2023, 13:47
@zx2001: nieprawda!
to wy sobie coś wymyślacie
Odpisz
27 marca 2023, 13:47
każdy by chciał żeby na nich patrzono się tak jak ty patrzysz na olisia
Nie wypieraj się tak :3
Odpisz
27 marca 2023, 13:50
@Lemeowur: nie mam uczuć których mogę się wypierać bo takie nie istnieją!
wbijcie sobie to do tych tępych łbów!
Odpisz
27 marca 2023, 13:51
jak ty wbilas sobie na zawsze olisia?
Odpisz
27 marca 2023, 13:53
O w końcu się przyznajesz w takim razie?
Odpisz
27 marca 2023, 13:58
@zx2001: do niczego się nie przyznaję bo nawet nie mam do czego się przyznać!
Odpisz
27 marca 2023, 13:59
Masz racje nie musisz się przyznawać do czegoś tak oczywistego.
Odpisz
27 marca 2023, 14:00
@zx2001: dlaczego wy mnie tak męczycie co ja wam zrobiłam? :(
Odpisz
27 marca 2023, 14:00
Simpujesz Oliego
Za bardzo to widać
Odpisz
27 marca 2023, 14:02
Dokładnie to co powiedziała moja przedmówicielka.
Odpisz
27 marca 2023, 14:03
@BardzoOryginalnaNazwa: po prostu jesteśmy przyjaciółmi i gadamy ze sobą
nie ma w tym nic z simpowania
Odpisz
27 marca 2023, 14:03
To z jaką zawiłością i częstotliwością go zaczepiasz temu zaprzecza.
Odpisz
27 marca 2023, 14:18
@Egirl: może brzegów nie ale resztę bym zjadł :)
Odpisz
27 marca 2023, 14:22
@Oliwier256: No to bez Polymorphism do dojadania nie byłaby cała zjedzona.
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2023, 14:25
@Oliwier256: a musi być całą
Odpisz
27 marca 2023, 14:34
@Egirl: kurde. No to ja odpadam
Odpisz
27 marca 2023, 15:12
@Oliwier256: Czemu nie zjesz brzegów
Odpisz
27 marca 2023, 15:21
@BardzoOryginalnaNazwa: nie smakują mi
Odpisz
27 marca 2023, 16:52
Nie romansujesz z Oliwierem? To jak wytłumaczysz to, że jak ostatnio schodziłem do twojej piwnicy, to go przyłapałem jak wychodził oknem, bo nie mówiłem, że tak szybko wrócę z holandii.
Odpisz
27 marca 2023, 16:54
@JaJestemZWami: podwędziłem jej słodycze a mnie nakryła
Odpisz
27 marca 2023, 16:55
@Oliwier256: i tu cię złapałam bo te cukierki które zabrałeś to były cząstki jabłka w papierku
Odpisz
27 marca 2023, 16:56
Oliwier po raz pierwszy zjazdl coś zdrowego
Odpisz
27 marca 2023, 19:41
@Oliwier256: Oliwier złodziej
Odpisz
28 marca 2023, 10:06
@Egirl: ty z 8 przyjaciółmi to razem 9 osób
Odpisz
29 marca 2023, 15:31
co.
Odpisz
29 marca 2023, 15:33
@Egirl: co do k0rwy dzieje się w twoich komentarzach
Odpisz
29 marca 2023, 15:29
A zwierzęta mogą być?
Odpisz
28 marca 2023, 13:23
Pie....ą. Widać że to na czwórkę jest
Odpisz
27 marca 2023, 21:59
Ale mnie kusi ta pizza
Odpisz
27 marca 2023, 19:31
Ta, tylko tą kasę musicie podzielić między sobą.
Odpisz
27 marca 2023, 19:35
@EnergyBlack: zawsze ~5k
Odpisz
27 marca 2023, 19:07
Odpisz
27 marca 2023, 18:39
Według moich obliczeń na oko, 10 mnie zjadło by ją w 30 minut
Odpisz
27 marca 2023, 18:35
W 3 godziny? W 9 osób? Ja sam zjadłbym całą w pół godziny.
Odpisz
27 marca 2023, 12:13
POTĘŻNA PIZZA
Odpisz
27 marca 2023, 12:35
@Frostburn164: P
Odpisz
27 marca 2023, 12:36
O
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2023, 12:36
T
Odpisz
27 marca 2023, 12:38
Ę
Odpisz
27 marca 2023, 12:38
@Potezny_Czlek: Ż
Odpisz
27 marca 2023, 12:39
@szklanka67: N
Odpisz
27 marca 2023, 12:41
@Frostburn164: A
Odpisz
27 marca 2023, 12:41
*spacja*
Odpisz
27 marca 2023, 12:41
@Frostburn164: P
Odpisz
27 marca 2023, 12:41
I
Odpisz
27 marca 2023, 12:42
@szklanka67: Z
Odpisz
27 marca 2023, 12:42
@Frostburn164: Z
Odpisz
27 marca 2023, 12:43
A
Odpisz
27 marca 2023, 14:30
Dobra robota wszyscy, powinniście być dumni
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2023, 14:11
K...a przecież to w sześciu dało by radę wpie....ić, najem się do syta i jeszcze dostanę 5 patyków, żyć nie umierać.
Odpisz
27 marca 2023, 13:52
Nie znajdziesz 8 przyjaciół, ale z łatwością znajdziesz 8 osób, które chcą się nawpieprzać pizzy i dostać za to pieniądze
Odpisz
27 marca 2023, 13:47
Odpisz