Z Kielc dobry jest majonez, ale czy jest to najlepszy majonez?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Mnie wolno
Należy się za piękne oczy
Przyszłość jest piękna
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2023, 16:52
meanwhile Gorzów Wielkopolski, Łodź i Bytom:
Odpisz
1 kwietnia 2023, 17:04
@SonnyCrockett: Nie zapominajmy o Bydgoszczy
Odpisz
1 kwietnia 2023, 18:21
@smok_nad_rozlewiskiem: tak (mieszkam w bydgoszczy)
Odpisz
11 lipca 2023, 08:26
@SonnyCrockett: Nie zbliżaj się do mnie
Odpisz
11 lipca 2023, 09:57
@Wojolek10: Milcz toruniaku
Odpisz
11 lipca 2023, 14:41
@SonnyCrockett: Jestem z Warmińsko-mazurskiego, po prostu nie wiem czy przypadkiem nie masz w kieszeni odpadu nuklearnego
Odpisz
11 lipca 2023, 16:26
@Wojolek10: Nie gadaj, skąd dokładnie? Urodziłem i wychowałem się w Warmińsko-Mazurskim
Odpisz
11 lipca 2023, 18:31
@SonnyCrockett: Pod Lidzbarkiem Warmińskim
Odpisz
11 lipca 2023, 18:34
@Wojolek10: Super. Ja spod Kętrzyna.
Odpisz
30 marca 2023, 08:46
Powiem wam sekret: zamiast Kielc może tam jakakolwiek inna lokacja znajdująca się w Polsce.
Odpisz
30 marca 2023, 08:50
@Potezny_Czlek:
Odpisz
30 marca 2023, 08:57
@kuniaz__: aż przypomniałem sobie petycję o to by nie pisać w memach o Polsce dokładnej nazwy miasta bo wyjdzie na to samo nie ważne co się napisze
Odpisz
30 marca 2023, 21:39
@Potezny_Czlek: Potwierdzam tak było i piękna petycja niestety się nie przebiła
Odpisz
31 marca 2023, 11:23
@sss96: Trzeba zrobić drugą, ale potężniejszą i z kontekstem, wtedy będzie niepokonowywalna i zdominuje całe jeja
Odpisz
31 marca 2023, 11:24
@Potezny_Czlek: Ale może kiedyś
Odpisz
11 lipca 2023, 08:27
@kuniaz__: XD w mojej wsi jest spokojniej i normalniej niż np. w Chełmie
Odpisz
11 lipca 2023, 08:26
Bydgoszcz
Odpisz
17 kwietnia 2023, 06:41
Moje Miasto jakie piękne
Odpisz
1 kwietnia 2023, 19:05
Potwierdzam. Mieszkam w okolicach kielc
Odpisz
1 kwietnia 2023, 12:09
Przecież ten kielecki tak jеbie octem że nie da się go jeść. A tak dużo za niego wołają
Odpisz
1 kwietnia 2023, 12:18
@Witciu: jedyny który ma smak lol, Winiary nie tykam także z pobudek społecznych
Odpisz
1 kwietnia 2023, 11:19
Byłem raz w Kielcach przez 4 dni, za każdym razem jak wychodziłem z mieszkania to myślałem, że wrócę bogatszy o kosę pod żebrem
Odpisz
1 kwietnia 2023, 10:05
Gdyby nie tytuł to bym pomyślał że kielce będą oznaczać zęby w gwarze co robi tego mema jeszcze bardziej wielowarstwowego.
Odpisz
30 marca 2023, 09:55
Potwierdzam
Odpisz
30 marca 2023, 09:33
Ketchup
Odpisz
30 marca 2023, 09:14
Korona kielce...
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2023, 09:30
@Qineff: ...Кurwa widelce
Odpisz