memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 kwietnia 2023, 19:55
Jaki sens tu przenikać?
Odpisz
7 kwietnia 2023, 19:34
U mnie od dwóch dni śnieży, więc opie ciesz się bo mogło być gorzej
8 kwietnia 2023, 06:49
@PanPiernik: U mnie też śnieszyło w tym i tamtych tygodniach.
7 kwietnia 2023, 18:49
A jak nie deszcz to tak dla odmiany kwiecień nam jeszcze nagłą śnieżyce przyniesie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2023, 19:55
Jaki sens tu przenikać?
Odpisz
7 kwietnia 2023, 19:34
U mnie od dwóch dni śnieży, więc opie ciesz się bo mogło być gorzej
Odpisz
8 kwietnia 2023, 06:49
@PanPiernik: U mnie też śnieszyło w tym i tamtych tygodniach.
Odpisz
7 kwietnia 2023, 18:49
A jak nie deszcz to tak dla odmiany kwiecień nam jeszcze nagłą śnieżyce przyniesie
Odpisz