Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
A jednak zrobili to w ten sposób
Nie są aż takie pyszne
Ładne rzeczy
Angielskie śmieszki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2023, 18:01
Tylko czekać aż koncerny produkujące opony na powietrze wykupią ten patent tylko po to żeby nikt go nie mógł użyć
Odpisz
13 kwietnia 2023, 10:37
@Leszy: Ale to są te same koncerny, równie dobrze mógłby po prostu produkować to.
Odpisz
13 kwietnia 2023, 18:23
@Leszy: Michelin to tak właściwe jeden z największych koncernów na świecie produkujący opony na powietrze
Odpisz
13 kwietnia 2023, 18:39
@Leszy: I w sumie po co mieliby to robić? To nie tak że są jakieś złoża powietrza, do których tylko oni mają dostęp i dlatego opłaca się im wszystkich od niego uzależnić.
Odpisz
14 kwietnia 2023, 08:37
@Mijak: brak potrzeby pilnowania ciśnienia w oponach, stała twardość opony sprawia że zużycie paliwa jest mniejsze przy odpowiedniej jeździe, a to sprawia że mniej CO jest wydalane w atmosfere
Odpisz
13 kwietnia 2023, 21:21
Chyba niedawno było o bezpowietrznych piłkach. Obydwa najpewniej 3d. Mogą opony być robione w formach
Odpisz
13 kwietnia 2023, 19:07
Podejrzewam że na tych oponach pojazd będzie miał większe spalanie.
Odpisz
13 kwietnia 2023, 18:44
Wprowadzić mogę ale na pewno jeszcze latami opony pneumatyczne będą szeroko używane.
Odpisz
12 kwietnia 2023, 15:43
Nie sądze by taki wynalazek prędko podbił świat.
Odpisz
12 kwietnia 2023, 16:56
@Exzit1: boomer technologiczny F
Odpisz
13 kwietnia 2023, 18:04
@Exzit1: Rel, opony z powietrzem mają jednak przewagę w pewnych elementach
Odpisz
12 kwietnia 2023, 16:49
Hurra! W końcu będzie czym oddychać w Krakowie!
Odpisz
12 kwietnia 2023, 16:24
Ale bede ciol te gumowe trzymajki w tych oponach
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2023, 16:00
Nie No wszystko pięknie i zajebiscie, ale weź to teraz umyj między tymi otworami. A po za tym na ...j ktoś wymyślił opony bez powietrza, może jeszcze niech zrobią benzynę bez benzyny w składzie
Odpisz
12 kwietnia 2023, 16:18
@NAZWA_UZYTKOWNIKA: A po co myć?
Odpisz
12 kwietnia 2023, 16:24
@NAZWA_UZYTKOWNIKA: dętki niepotrzebne, do tego wytrzymalsze będzie
A myjesz pod ciśnieniem
Odpisz
13 kwietnia 2023, 20:50
@Kolo_killer: Pojedziesz na drogę boczną i cyk kamyczki do środka i wszystko poprzecina :)
Odpisz
13 kwietnia 2023, 22:09
@KaRaz14: nawet jak poprzecina, to co? Gume złapiesz?
Odpisz
13 kwietnia 2023, 22:22
@NAZWA_UZYTKOWNIKA: ale... Ty wiesz że Niemcy właśnie budują fabryki takiej benzyny, prawda?
Odpisz
12 kwietnia 2023, 15:54
dajcie mi jeszcze benzynę bez laktozy i będę szczęśliwa
Odpisz
12 kwietnia 2023, 15:53
Ciekawe...
Coś jak opona typu run-flat
Odpisz