Taki to złupiłby Leżajsk że fiu, fiu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Pozdrawiam świetliki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niegrzeczny Oskarek
Przerwa na herbatkę
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2023, 21:51
W krzyżówkach panoramicznych, jak są pytania o jakimś kraju, to zawsze o Mongolii
Odpisz
13 kwietnia 2023, 12:36
Wy się śmiejcie
Ale naprawdę wolałbym zwiedzić Monoglie od takiej Koreoi
Piękne widoki mają
Odpisz
13 kwietnia 2023, 18:22
@Boberek00: Ja również kocham przyrodę
Odpisz
13 kwietnia 2023, 20:22
@Boberek00: tak naprawdę chcieli zwiedzić więcej świata
Odpisz
13 kwietnia 2023, 21:52
@Boberek00: i pędzić konno przez ten step
marzenie
Odpisz
19 kwietnia 2023, 14:28
@Boberek00: rel
Odpisz
13 kwietnia 2023, 18:53
Osoba która dała tą jedną łapkę w dół🤓
Odpisz
13 kwietnia 2023, 13:31
Mongołowie to barbażyńcy elo
Odpisz
13 kwietnia 2023, 14:18
@ptasznik5: Tak
Jak najbardziej
Odpisz
13 kwietnia 2023, 18:29
@ptasznik5:
A to dopiero początek zalet
Odpisz
13 kwietnia 2023, 18:15
I mają lepszą muzykę
Odpisz