Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Dobrze czasem się oderwać
Lekko nie będzie
Mało znany szczegół
Niezniszczalne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2023, 14:07
Omg Spencer, kocham spencera miłością platoniczną, naturalną, niedotykalną i nieprzewidywalną, miłością symetryczno liryczną, ale za to taką czystą
Odpisz
19 kwietnia 2023, 14:10
@CupOfWater:
Odpisz
19 kwietnia 2023, 14:10
@CupOfWater: to tak jak bon ciebie
Odpisz
19 kwietnia 2023, 14:11
Odpisz
19 kwietnia 2023, 14:12
tak samo jak ciebie Oliwier, zwłaszcza ten moment o niedotykalnej
Odpisz
19 kwietnia 2023, 14:17
@CupOfWater: otóż już nie 😎
wczoraj wylądowaliśmy w łóżku i zostałam kilka razy pocałowana
Odpisz
19 kwietnia 2023, 14:22
iććie się wyspowiadać grzesznicy
Odpisz
19 kwietnia 2023, 14:23
@Kolo_killer: jesteśmy małżeństwem! >_<
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2023, 14:24
Oho, gołąbeczki wreszcie zaczęły gru..ć
Odpisz
19 kwietnia 2023, 14:25
ach ta cenzura na dżedża
powolutku może coś tam zaczeliśmy
Odpisz
19 kwietnia 2023, 14:34
a ile wy macie lat?
Odpisz
19 kwietnia 2023, 14:36
@Kolo_killer: ja 20 a on 18
Odpisz
19 kwietnia 2023, 14:36
no dobra, git
Odpisz
19 kwietnia 2023, 14:36
@Kolo_killer: -_-
nie jestem jak dawid
Odpisz
19 kwietnia 2023, 15:37
cieszę się, że to tylko trolle jejowe bo jakby to było na poważnie to Oliwer zostałby wrakiem człowieka
Odpisz
19 kwietnia 2023, 15:38
@Murarzowa: i tak jak ty tworzyłabym "statusy"
Odpisz
19 kwietnia 2023, 16:24
robię statusy bo zapominałam robić Duolingo, a lubię gadać o grach
Więc wpadłam na pomysł, że jak będę robić statusy o grach (co robić lubię)
To nauczę się odpalać Duolingo zaraz po statusie
I działa.
Kiedyś zapominałam nawet po dwa razy w tygodniu
Teraz mam nieraz tydzień bez przerwy i zwykle jak zapominam do w weekendy albo jak zdycham mentalnie lub zagadam się z chłopakiem
Odpisz
19 kwietnia 2023, 16:27
@Murarzowa: a czego się uczysz?
Odpisz
19 kwietnia 2023, 16:33
hiszpańskiego, a później zamierzam norweskiego bo tam mieszkać chcę.
A ty czegoś się uczysz?
Odpisz
19 kwietnia 2023, 16:35
@Murarzowa: japońskiego
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2023, 16:35
fajen
Z jakiegoś konkretnego powodu?
Odpisz
19 kwietnia 2023, 16:37
@Murarzowa: hobby / fascynacja
uwielbiam koncepcję tego żeby przedstawiać całe słowo lub jakąś idee za pomocą jednego znaku
Odpisz
19 kwietnia 2023, 16:38
ඞ
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2023, 16:40
aczkolwiek racja
Chociaż oba alfabety mają plusy i minusy
Łaciński na przykład jest łatwiejszy
Ale japoński jest praktyczny chyba
W sensie nie zajmuje dużo miejsca
Można na mniejszej przestrzeni zapisać więcej
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2023, 16:43
@Murarzowa: można tylko sprawa z hiraganą i katakaną trochę bruździ
mowa o tym że daje się dodatkowe znaki w celu nadania gramatyki
niektóre słowa nie zapisuje się w kanji
a słowa z innych języków zapisuje się tylko w katakanie
w takim chińskim zajmują jeszcze mniej miejsca bo ten język praktycznie nie ma gramatyki
jednak jest to nadal całkiem praktyczny sposób
Odpisz
19 kwietnia 2023, 16:48
a
Nie wiem
Ja jestem tym typem osoby która rozróżnia chiński i japoński w ten sposób, że japoński wygląda jak krzaczki, a chiński jak domki.
xd
Odpisz
19 kwietnia 2023, 16:50
@Murarzowa: w sumie nie wiem skąd ci się to wzięło skoro kanji japońskie są praktycznie takie same jak chińskie
火 ogień po chińsku
火 ogień po japońsku
Odpisz
19 kwietnia 2023, 16:57
też nie wiem
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2023, 21:09
w sumie to czemu aż tak cię irytują te statusy?
w sensie, to nawet nazwa nie należy do mnie tylko chyba owca z cygarem tak nazwał te memy pierwszy raz, a ja po prostu wstawiam pogadajca o tej samej godzinie codziennie
w sensie ja wiem, że nie wszystkie są super treściwe ale generalnie to nie wydaje mi się, żebym postowała cringe, a i raz na dobę i to w późnych godzinach więc też jakoś bardzo nie wadzą bo wtedy 3/4 poczekalni jest i tak martwe
Odpisz
20 kwietnia 2023, 04:38
@Murarzowa: z początku nie irytowało ale kiedy zaczęłaś mówić o nich że są "wyjątkowe" i że "to nie po prostu pogadajce" to poczułam fale cringu
takiego wybuchu ego nie widziałam tutaj chyba nigdy
kiedy miałaś bana dodałaś jednego z multika (chłopak czy nie to nadal było z multika)
mówiłaś innym żeby ci wstawiali (poziomka czy morgan)
kiedy innych (blacksensey na przykład) także zaczęły je irytować zaczynałaś dyskusję o to zamiast po prostu odpuścić
nie reagowałaś na to że "niżej" już coś takiego było a wstawianie kolejnego pogadańca to po prostu zaśmiecanie poczekalni
próbujesz zrobić z tego coś wyjątkowego a coraz mocniej się to na tobie odbija chociażby dlatego że ta formuła została już wykorzystana wiele razy przez innych i za każdym razem wszystko koniec końców spadało
nie chodzi o samą treść tylko o podejście
Odpisz
20 kwietnia 2023, 10:13
mówiłam, że są wyjątkowe żeby trollować tych co mieli ból dupy
Bo przed tobą były z dwie osoby
Zapomniałam kto
Co do wstawienia statusów to Artur Morgan sam do mnie przyszedł z propozycją, że może wstawiać.
A jak już mówiłam o bana na inne konto się zirytowałam dlatego, że było ze mną zupełnie niepowiązane.
Po prostu admin zbanował mojego multika na którego dwa razy zalogował się też mój chłopak i tym samym (pewnie przez IP) on dostał na swoim własnym koncie bana za multikonto i unikanie bana. Przy czym to nie byłam ja, nie znam hasła do tamtego konta ani nic. Mój faktyczny multik wciąż ma bana i za to nie jestem ani trochę zła bo to w pełni normalne.
Ten mem od Black Sensey mnie wk...ił bardzo bo nie lubię jak ktoś mówi nieprawdę na mój temat podczas gdy ja nie mogę się nawet odezwać i w jakikolwiek sposób tego sprecyzować. Bo po prostu przypomina mi się podstawówka gdzie byłam j...na w ten sposób dzień za dniem. I nie spodziewałam się, że tak głupia rzecz spowoduje taką reakcję jak miałam tamtej nocy gdzie najpierw byłam wk...iona a potem płakałam przez pół godziny co nie zdarza się często.
Statusy tak jak już mówiłam robię po to by nie zapominać o Duolingo, a równocześnie by popchnąć się do grania w gry które mam na liście do ukończenia, plus po. prostu lubię je kolekcjonować i robić. A wszystko się zaczęło od pogadajca którego zrobiłam bo czułam się ...jowo i nie widziałam jak to wyrzucić z siebie bo ani nie mogłam się wypłakać, ani wygadać.
Z resztą czuję się beztalencie którego jedynym osiągnięciem jest znalezienie miłości i pracy, więc założyłam stały format pogadajca żeby nie wiem, zawsze to coś.
Eh
Odpisz
20 kwietnia 2023, 10:22
I w sumie to dlaczego nie spałaś o 5?
Odpisz
20 kwietnia 2023, 10:25
@Murarzowa: praca?
Odpisz
20 kwietnia 2023, 10:27
Sensowne. Aczkolwiek współczuję
Odpisz
20 kwietnia 2023, 10:29
@Murarzowa: e tam
robota całkiem przyjemna
w biurze jest ciepło i wygodnie
najgorzej że daleko
Odpisz
20 kwietnia 2023, 10:35
jednak wciąż wstawanie na 6 zapewne to ból
Ale każdy w sumie lubi inaczej
Ja jestem stworzeniem nocnym i siedzę do 1:30 a wstaję o 9
A inni wstają o 4 a spać idą o 21
W każdym razie powodzenia w pracy.
Chyba już można kończyć ten wątek.
Odpisz
21 kwietnia 2023, 22:25
a któż to ślubu udzielał?
Odpisz
22 kwietnia 2023, 04:32
@wikto4: dyzer
Odpisz
22 kwietnia 2023, 15:35
a Dobra
Odpisz
21 kwietnia 2023, 09:14
Często zastanawiam się czy autorom chodziło o saw w sensie piła czy w sensie zobaczono
Odpisz
20 kwietnia 2023, 16:20
Chyba znam kogoś kto by się lepiej do tego nadawał
Odpisz
20 kwietnia 2023, 21:48
@Shpaygersharen: Hello campers, I want to play a game.
Odpisz
19 kwietnia 2023, 14:24
Spencer to moje duchowe zwierze
Odpisz
19 kwietnia 2023, 14:12
Odpisz