Reality is often disappointing
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jeszcze jak
Powodzenia
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2023, 15:06
Studia to śmietnik. Naprawdę nie warto na nie iść. One są jedynie dla papierka, ale najlepiej najpierw pracować, a potem zrobić papierek zaocznie.
Odpisz
6 maja 2023, 16:07
@Smuteczek: zależy jakie studia, np. na kierunkach kołomedycznych nie ma opcji pójść do pracy, bo nie masz prawa do wykonywania zawodu xD
Odpisz
7 maja 2023, 14:44
@fiszu44: Medyczne mają sens. Reszta nie.
Odpisz
6 maja 2023, 20:14
Jak żyć? Panie Boczek, jak żyć?
Odpisz
6 maja 2023, 15:20
Trzeba było nie iść na studia xd
Odpisz
6 maja 2023, 15:57
@Crln_7: "Tylko do uczciwej pracy.
Kiedy oni wkuwali, ja zarabiałem, ojjj, zarabiałem!"
Odpisz