Pewnie zasnął pijany w nocy i przypłacił to życiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie po oczach
Ładne rzeczy
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 11 maja 2023, 10:30
,,Carmillo, wróć...! Dwieście lat związku, przeżyliśmy całe epoki, wojny, a ta mnie zostawiła, bo nie stać mnie na jakieś BMW... Nie rozumiała, żem tradycjonalista. <<Konie to przeżytek i śmierdzą>> Ech, na co wieczne życie skoro nie mam przy sobie mej lubej... Basta. Czas kończyć z tym trzystuletnim życiem. Zrobię to jak na wąpierza z zasadami przystało. Wystawię się na słońce. Zaraz będzie świtać. No nic. Usiądę sobie na ławeczce, będzie wygodniej. Nie powinno być tak źle. No nic. Żegnaj okrutny, acz piękny świecie, byłeś... Aua, k...a, rzeczywiście, piecze jak sk...ysyn, do stu kartaczy! A mogłem wyjechać do Kenii i umrzeć na AIDS pijąc krew jakiegoś czarnu..."
Odpisz
10 maja 2023, 17:37
To tylko szóstoklasista z e-petem który stoi za drzewem.
Odpisz
11 maja 2023, 09:52
@kiwi999999: Największe natężenie dymu jest przy ławce więc to niemożliwe
Odpisz