Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Pozdrawiam świetliki
Cóż za brak szacunku
To musiało być męczące
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2023, 13:27
Aseksualni:
Odpisz
24 maja 2023, 12:56
@Wojolek10: jest jeszcze miłość platoniczna
Odpisz
1 czerwca 2023, 23:45
@Wojolek10: i dzieci które nie zdążyły nikogo pokochać bo stara miała inne plany i popełniła skrobanko
Odpisz
2 czerwca 2023, 10:48
@kasia101112: Jak to działa?
Odpisz
2 czerwca 2023, 10:49
@Wojolek10: że robią skrobanko i dziecko zdycha
Odpisz
2 czerwca 2023, 15:04
@Wojolek10: coś jakby nie czuło się do kogoś pociągu seksualnego, ale bardzo zależy ci na tej osobie. Chcesz z tą osobą być, jest dla ciebie ważna itd. Może zdarzyć się nie tylko w rodzinie (jak matka do dziecka), ale również do przyjaciół, u osób aseksualnych, demiseksualnych czy innych ze spektrum.
Odpisz
2 czerwca 2023, 17:48
@GigannPlus: Aha
Odpisz
2 czerwca 2023, 17:49
@kasia101112: Dzięki
Odpisz
25 października 2024, 09:40
@Wojolek10: masz na myśli aromantyzm?
Odpisz
22 maja 2023, 21:07
Czyli jest nadzieja
Odpisz
20 maja 2023, 23:42
No to mam nadzieję, że im (nam?) się życie ułożyło
Odpisz
20 maja 2023, 23:08
Tymczasem gość z twarzą Hitlera
K...a
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2023, 16:09
Moje poprzednie wcielenie miało żałosny gust... I to się między nami nie zmieniło.
Odpisz
20 maja 2023, 22:23
@Tajdeus: a co ty możesz powiedzieć nie wiedząc jakie wyobrażenie piękna wtedy panowało?
Odpisz
20 maja 2023, 20:00
Zwróćcie uwagę, że to japońska legenda.
U nich łatwo się może potwierdzić.
Odpisz
20 maja 2023, 19:17
Miałam dobry gust
Odpisz
18 maja 2023, 19:32
Czyli zmieniamy płeć przy każdym odrodzeniu, no chyba że gejostwo.
Odpisz
18 maja 2023, 19:44
@TrueStoryGuy: Nie musiałoby to być do końca prawdą, obie płcie mogą mieć zarówno ostrzejsze jak i delikatniejsze rysy twarzy
Odpisz
19 maja 2023, 11:37
no to dalej gejostwo skoro jeśli ktoś jest chłopem z babska twarzą to kiedyś kochał się w chłopie z babską twarzą
Odpisz
20 maja 2023, 18:51
@TrueStoryGuy: nie jest powiedziane o jakiej miłości mowa
Odpisz
20 maja 2023, 18:26
Szkoda tylko że w krzywomordolandii każdy wygląda tak samo
Odpisz
20 maja 2023, 18:24
W moim wypadku moja miłość z poprzedniego życia była niewidoma
Odpisz
20 maja 2023, 18:23
U mnie nieźle takim razie,dupy nie urywa,ale narzekać też niezbyt mogę, bo z pewnością są brzydsi ode mnie.Także, mogło być gorzej,haha
Odpisz
20 maja 2023, 18:28
@Letycja: pokaż się, ocenie
Odpisz
19 maja 2023, 14:56
Czy moje zeszłe wcielenie nie mogło się zakochać w tym kimś zanim został rozjechany przez samochód?
Odpisz
18 maja 2023, 19:25
Z szacunku do mojego poprzedniego ja nie będę już mówił że jestem brzydki, ale i tak wtf bro/sis
Odpisz
19 maja 2023, 11:39
@CupOfWater: jeśli jesteś chłopem z brzydką twarzą to w poprzednim życiu byłeś babą kochającą się w brzydkim chłopie i Vive versa
Odpisz
18 maja 2023, 22:30
Czyli co to ma oznaczać, w poprzednim życiu kochałem się w jakimś przystojnym hot mężczyźnie?
Odpisz
18 maja 2023, 20:28
No to ten ktoś musiał mieć wspaniałą osobowość albo brakowało mi gustu
Odpisz