Nie dzisiaj, stary przyjacielu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Młodzi gniewni
Co to takiego?
Tacy to pożyją
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2023, 12:34
ja kiedy odkryłam zespół z gitarzystami w zaawansowanych maskach przeciwgazowych i wokalistą z makijażem niczym Jack Skellington twerkującego bez kontekstu:
Odpisz
3 czerwca 2023, 10:51
Rel.
Odpisz
2 czerwca 2023, 14:13
Mialam tak z Paktofonika
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2023, 10:07
depressive suicidal black metal ostatnio odkryłem
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2023, 08:21
Jeszcze jak to muzyka z jakieś giery którą ogrywasz
(Miałem tak kiedy w Deltatune nagle Field of Hopes and Dreams zaczęło grać)
Weźcie się podzielcie fajnymi muzykami z gier
Odpisz
2 czerwca 2023, 09:41
@Aserli: mógł bym ci wymienić większość utworów z Metal gear rising i Devil may cry V
Odpisz
1 czerwca 2023, 20:50
Nie odzyskuje :'/
Odpisz
1 czerwca 2023, 18:37
Potwierdzam
podajcie swe utwory które nie dawno odkryliście
Odpisz
1 czerwca 2023, 18:39
@Boberek00: "Duce puts his uniform" taka tam grecka piosenka wyśmiewająca Mussoliniego
Odpisz
1 czerwca 2023, 18:54
@Boberek00: jakakolwiek popularniejsza piosenka i dodac epic version
tak siada że japitole
enemy epic version
im so sorry epic version
worriors, moze nie epic version ale ta z cinematica worriors od rito
Odpisz
1 czerwca 2023, 18:57
@Boberek00: Mogę podać dwa wedle uznania.
Jeden w którym jest tylko muzyka, nie ma śpiewu: https://youtu.be/CZcXmvhMsBU
Drugi w którym jest śpiew, ale żeby nie było wątpliwości to dwie różne piosenki: https://youtu.be/kgvH6tX4Ej0
Ciężko mi osobiście stwierdzić, która mi się bardziej podoba, ale myślę, że druga opcja jest mi bliższa tak do dłuższego słuchania, bo w zasadzie miałbym do polecenia o wiele więcej piosenek, które niedawno odkryłem ze względu na to, że jestem aktywnie poszukującym utworów osobnikiem, więc często i dużo poznaje nowych utworów, ale hinduska muzyka ogólnie jest bardzo w moim guście i to nie tylko w tych metalowo-rockowych rytmach.
Odpisz
1 czerwca 2023, 19:07
@Boberek00: ,,bird in a hand" i jesus he knows me"
Odpisz
1 czerwca 2023, 19:10
@Boberek00:
https://youtu.be/2P1yiOEHPG0
https://youtu.be/_PueRGIbNg8
Dobornie rozbawiające są.
Odpisz
1 czerwca 2023, 20:39
@Boberek00: „Windows XP installation music” - utwór niby stary, ale jednak mało znany, bo jak się instalowało Windowsa to zazwyczaj nie miało się jeszcze dźwięku w komputerze; przyjemny dźwięk nie tak dawnych wyobrażeń przyszłości
AC/DC - „Back in black” - Niby klasyk nad klasyki, a jakoś do niedawna nigdy nie słyszałem; trochę oldskulowego brzdękania i ryczenia
Poza tym jako że ostatnio mam fazę na spaghetti westerny z Lee van Cleefem to także OSTy z tych westernów, np. ostatnio melodia początkowa z „Barquero”.
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2023, 18:34
MTG(moja twarz gdy): Bałkański Turbofolk
Odpisz