Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar goryl_707

4 czerwca 2023, 17:08

Ogórków? Pomidorów? Twarzy Greya?

Avatar Kolo_killer

2 czerwca 2023, 09:19

🤓🤓🤓

Avatar BlackSensey

2 czerwca 2023, 13:19

@Kolo_killer: ogórków? Pomidorów? Zero czego?

Avatar Kolo_killer

2 czerwca 2023, 13:31

@BlackSensey: zero jednostek energii

Avatar BlackSensey

2 czerwca 2023, 13:55

@Kolo_killer: ale jaka?

Avatar Kolo_killer

2 czerwca 2023, 14:01

@BlackSensey: jaka czego?

Avatar BlackSensey

2 czerwca 2023, 14:21

@Kolo_killer: jaka jednostka energii?

Avatar Kolo_killer

2 czerwca 2023, 16:06

@BlackSensey: zero każdej jednostki energii

Avatar Errror_Sans

3 czerwca 2023, 15:13

@BlackSensey: nie ważne czego zero, jak pomnożysz cokolwiek przez zero to dalej bedzie zero

Avatar BlackSensey

3 czerwca 2023, 15:19

@Errror_Sans: ja wiem, ale spróbuj to babie od matmy wytłumaczyć.

Avatar Errror_Sans

3 czerwca 2023, 15:20

@BlackSensey: raczej przy zerze nie powinna mieć problemóch choć jej raczej chodzi o nauczenie cie nazywania twoich wyników by ci łatwiej było zrozumieć co z czego wychodzi

Avatar TrueStoryGuy

3 czerwca 2023, 15:25

@Kolo_killer: Zero energii to zero ruchu, choć energia się nie tworzy, tylko przemienia, więc może być to prawdopodobne jako wymiana energii.

Avatar Kolo_killer

3 czerwca 2023, 15:33

@TrueStoryGuy: pamiętaj, że E=mc², czyli masa i energia są tym samym. Chodzi o to, że w pewnych miejscach mamy energię dodatnią a w innych ujemną

Avatar Errror_Sans

Edytowano - 3 czerwca 2023, 15:53

@Kolo_killer: nie
Ten wzór mówi że energia jest zależna od masy pomnożonej przez prędkość światła w kwadracie a nie że energia jest masą.
Nawet nie chce wiedzieć skąd taki idiotyczny wniosek

Avatar Kolo_killer

3 czerwca 2023, 15:55

@Errror_Sans: a w książce kucharskiej nie ma przepisów, tylko tusz z drukarki na kartce

Avatar Errror_Sans

3 czerwca 2023, 15:57

@Kolo_killer: właśnie powiedziałeś że
Gruszka jest jabłkiem bo w książce kucharskiej jest atrament a nie przepisy

Avatar Kolo_killer

3 czerwca 2023, 16:01

@Errror_Sans: gruszka nie jest jabłkiem, za to masa i energia są tym samym i zamieniają się w siebie

Avatar Errror_Sans

Edytowano - 3 czerwca 2023, 16:04

@Kolo_killer: nie
Nie jest
Nawet w linku co dałeś jest to wielokrotnie powtórzone ale widze że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną

Masa może być równa energii (jeśli masz zerową mase to i masz zerową energię) ale nigdy masa nie będzie energią.

Możesz sam to sprawdzić przekształcając ten wzór by wyliczyć z niego kilogram, odkryjesz wtedy że kg nie jest równe E*c²

Avatar Kolo_killer

3 czerwca 2023, 16:17

@Errror_Sans:
Jeśli chcesz przekształcać wzór, to rób to dobrze
A ja idę oglądać yt, bo zbyt pijany jestem na dyskusję

Avatar TrueStoryGuy

3 czerwca 2023, 17:17

@Kolo_killer: Energia jest wszędzie i we wszystkim, dlatego jej wartość wymienia się między obiektami i przestrzeniami w postaci reaktywności. Wytracanie energii między obiektami jest spowodowane przestrzenią, w której ta energia się porusza, ale dana energia nigdzie nie znika, zmienia się w jej inną formę o innych parametrach.

Avatar Kolo_killer

3 czerwca 2023, 19:37

@TrueStoryGuy: no tak, energia zmienia formę a jedną z nich jest materia

Avatar TrueStoryGuy

3 czerwca 2023, 19:51

@Kolo_killer: Nie do końca. Materia zawiera w sobie energię, ale sama w sobie nie jest energią. Dlatego jeden przedmiot może emitować energię na wiele sposobów i o różnej ilości zależnie od zachodzącej reakcji oraz właściwości materii.

Avatar Kebasa_z_mema

3 czerwca 2023, 15:32

OPie jełopie jak niby może być 7.2 ogórków

Avatar Errror_Sans

3 czerwca 2023, 15:22

Jeśli nie ma jednostki przy 7 to najpewniej jest to jakaś stała, a stałe są bez jednostek.
Jak stała grawitacji, wynosi ona około 6^-11 i nie jest powiedziane czego bo to jest stała

Avatar susanka

3 czerwca 2023, 16:51

@Errror_Sans: akarat stałe fizyczne mają jednostki, co prawda nie wszystkie ale jednak niektore tak

wspomniana stała grawitacji ma jednostkę N•m2/kg2

Avatar pmackowiakopl

3 czerwca 2023, 15:11

Ogórki i pomidory

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Chciał tylko pomóc

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka