memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
7 czerwca 2023, 22:47
Rel, mamusine/babcine ciasta są lepsze niż te że sklepu
Odpisz
3 czerwca 2023, 21:04
zwykle słodycze w domu to były takie które lubili tylko rodzice i jadłem je tylko dlatego że chciałem zjeść cokolwiek
3 czerwca 2023, 17:45
Takie ciasta z herbatą to stanowią mocne combo smaku
2 czerwca 2023, 21:39
Ideolo
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2023, 22:47
Rel, mamusine/babcine ciasta są lepsze niż te że sklepu
Odpisz
3 czerwca 2023, 21:04
zwykle słodycze w domu to były takie które lubili tylko rodzice i jadłem je tylko dlatego że chciałem zjeść cokolwiek
Odpisz
3 czerwca 2023, 17:45
Takie ciasta z herbatą to stanowią mocne combo smaku
Odpisz
2 czerwca 2023, 21:39
Ideolo
Odpisz