Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Jakby trochę nie fair
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przypałowo
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2025, 17:52
Moja ulubiona strategia. Zajebista pod każdym względem.
Odpisz
5 października 2018, 16:06
Jaka to GRA?
Odpisz
25 lipca 2022, 01:49
@Macik213: Przybywam po 4 latach by napisać
Total War: Rome
Odpisz
12 września 2017, 14:19
Najlepsza część!
Odpisz
15 czerwca 2014, 13:45
Jak miło że nie tylko ja w to jeszcze pogrywam :)
Odpisz
17 czerwca 2014, 16:14
Łączmy się
Odpisz
17 czerwca 2014, 16:37
@ZawiszaMikolow: w siłę
Odpisz
17 czerwca 2014, 19:32
W kupie raźniej ;P
Odpisz
17 czerwca 2014, 19:41
Bo debilów nie brakuje :D
Odpisz
19 czerwca 2014, 10:55
@szczytnik: Medival 2 Total war moja pierwsza strategia :)
Odpisz
20 sierpnia 2016, 15:19
@szczytnik: debili*
Odpisz
8 czerwca 2017, 22:49
@gonzal11: Nope, Medival 2 wyglądał inaczej.
Odpisz
8 czerwca 2017, 23:22
yep. to rome.
Odpisz
9 czerwca 2017, 15:22
@wojtekvicta: No to rome, a nie medieval kolego
Odpisz
24 czerwca 2014, 21:07
Widać dyplomacje osiągnęły lvl up.
Odpisz
17 czerwca 2014, 16:15
Rome Total War - tego nie ogarniesz.
Odpisz
17 czerwca 2014, 16:38
@ZawiszaMikolow: Gram w to :)
Odpisz
19 czerwca 2014, 15:50
To jeszcze nie znaczy, że ogarniasz :)
Odpisz
17 czerwca 2014, 18:26
Ta gra to legenda, ale 2 zje**li
Odpisz
17 czerwca 2014, 19:38
@Sabat21: Bo co? Bo ma większe wymagania? Lepsze grafikę? Bo jest bardziej rozbudowana i trudniejsza to przejścia?
Odpisz
18 czerwca 2014, 22:37
@gonzal11:
a widziales te niebieskie niebo, czarne promienie z nie wiadomo skad i nie pojawiający sie przciwnik w bitwach?
Odpisz
19 czerwca 2014, 10:54
@Sabat21: Nie bo po każdej aktualizacji naprawiają coraz to więcej bugów więc albo masz słabe PC albo grę pirata...
Odpisz
17 czerwca 2014, 17:33
W Medivalu 2 Niemcy gdy przegrali ze mną całkowicie i została im 1 prowincja prawie bez wojska wymagali od mojej nacji oddania wszystkich (prawie) zabranych prowincji i 24 tys florenów a jeżeli się nie zgodzę to zaatakują .
Odpisz
17 czerwca 2014, 20:14
@Bilolus1: Tak, Na pewno wygrali tak? Xd
Odpisz
17 czerwca 2014, 18:49
Ma ktoś Mediwal Total war 2? Bo chętnie bym z kimś na multi pograł :P
Odpisz
17 czerwca 2014, 20:13
@Psuja34: mam ale jeszcze nigdy nie grałem na multi w MII total war więc nie wiem jak.
Odpisz
17 czerwca 2014, 17:25
w medievalu to samo accept or we will attack, ceasefire
Odpisz
17 czerwca 2014, 16:25
Da KTOŚ link do tej gry ???
Odpisz
17 czerwca 2014, 16:51
@BUCxD: To jest rome total war
Odpisz
15 czerwca 2014, 17:41
co to za gra?
Odpisz
15 czerwca 2014, 18:45
@bylejakbylegdzie: Rome-Total war
Odpisz
15 czerwca 2014, 13:30
grałem Rzymem, Galii został 1 teren, chciałem im oddać wszystkie moje tereny i pieniądze (ok. 200000), nie zgodzili się
Odpisz
15 czerwca 2014, 13:03
tez mialem
Odpisz
15 czerwca 2014, 12:11
"tak"
Odpisz