Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Helmut88

21 stycznia 2025, 17:52

Moja ulubiona strategia. Zajebista pod każdym względem.

Avatar Macik213

5 października 2018, 16:06

Jaka to GRA?

Avatar Towarzysz777

25 lipca 2022, 01:49

@Macik213: Przybywam po 4 latach by napisać

Total War: Rome

Avatar MoNka455

12 września 2017, 14:19

Najlepsza część!

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2014, 13:45

Jak miło że nie tylko ja w to jeszcze pogrywam :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar wojtekvicta

8 czerwca 2017, 23:22

yep. to rome.

Avatar
kroganin

9 czerwca 2017, 15:22

@wojtekvicta: No to rome, a nie medieval kolego

Avatar szczytnik

24 czerwca 2014, 21:07

Widać dyplomacje osiągnęły lvl up.

Avatar ZawiszaMikolow

17 czerwca 2014, 16:15

Rome Total War - tego nie ogarniesz.

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2014, 16:38

@ZawiszaMikolow: Gram w to :)

Avatar renamon

19 czerwca 2014, 15:50

To jeszcze nie znaczy, że ogarniasz :)

Avatar Sabat21

17 czerwca 2014, 18:26

Ta gra to legenda, ale 2 zje**li

Avatar gonzal11

17 czerwca 2014, 19:38

@Sabat21: Bo co? Bo ma większe wymagania? Lepsze grafikę? Bo jest bardziej rozbudowana i trudniejsza to przejścia?

Avatar Sabat21

18 czerwca 2014, 22:37

@gonzal11:
a widziales te niebieskie niebo, czarne promienie z nie wiadomo skad i nie pojawiający sie przciwnik w bitwach?

Avatar gonzal11

19 czerwca 2014, 10:54

@Sabat21: Nie bo po każdej aktualizacji naprawiają coraz to więcej bugów więc albo masz słabe PC albo grę pirata...

Avatar Bilolus1

17 czerwca 2014, 17:33

W Medivalu 2 Niemcy gdy przegrali ze mną całkowicie i została im 1 prowincja prawie bez wojska wymagali od mojej nacji oddania wszystkich (prawie) zabranych prowincji i 24 tys florenów a jeżeli się nie zgodzę to zaatakują .

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2014, 20:14

@Bilolus1: Tak, Na pewno wygrali tak? Xd

Avatar Psuja34

17 czerwca 2014, 18:49

Ma ktoś Mediwal Total war 2? Bo chętnie bym z kimś na multi pograł :P

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2014, 20:13

@Psuja34: mam ale jeszcze nigdy nie grałem na multi w MII total war więc nie wiem jak.

Avatar
heroes10

17 czerwca 2014, 17:25

w medievalu to samo accept or we will attack, ceasefire

Avatar BUCxD

17 czerwca 2014, 16:25

Da KTOŚ link do tej gry ???

Avatar benman

17 czerwca 2014, 16:51

@BUCxD: To jest rome total war

Avatar bylejakbylegdzie

15 czerwca 2014, 17:41

co to za gra?

Avatar Rander

15 czerwca 2014, 18:45

@bylejakbylegdzie: Rome-Total war

Avatar coloman

15 czerwca 2014, 13:30

grałem Rzymem, Galii został 1 teren, chciałem im oddać wszystkie moje tereny i pieniądze (ok. 200000), nie zgodzili się

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2014, 13:03

tez mialem

Avatar Aracz

15 czerwca 2014, 12:11

"tak"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Rander
Dodane przez: Rander

Jeszcze jak

Jakby trochę nie fair

Można, tylko trzeba wstawać rano

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Przypałowo

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka