Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nigdy na to nie wpadną
Dwa oblicza
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2014, 13:14
Też chcę tyle gier ;_;
Odpisz
20 czerwca 2014, 22:41
marzenie każdego gracza ; ) też bym tyle chciała ale nie ma hajsu :C
Odpisz
21 czerwca 2014, 09:46
ja to mam prawie pół półki zapełnioną grami. Ale i tak nie mam w co grać ;_;
Odpisz
7 kwietnia 2015, 13:44
Ja mam tylko kilka gier a tak pragnę mieć cały pokój w grach.
Odpisz
21 czerwca 2014, 11:53
Takie prawdziwe :D
Odpisz
20 czerwca 2014, 14:21
Są gry i są Gry. Jedne po pierwszym przejściu sie zapomina/nie ma w nich już co robić, a w drugich nawet przy 10 przejściu zabawa jest przednia i odkrywa sie nowe rzeczy/sposoby przejścia. Koleś ma te pierwsze to sie nie ma co dziwić.
Odpisz
20 czerwca 2014, 14:43
@Miziak: jeszcze są mody ale jeśli to na konsole to dupa
Odpisz
20 czerwca 2014, 16:02
@bylejakbylegdzie: na górnej półce rozpoznaje pudełka na Xboxa (kawałek grzbietu jest bały z jakimś znaczkiem), a na środkowej sa chyba na PS (kawałek grzbietu jest szary), więc mody odpadają :)
Odpisz
20 czerwca 2014, 16:06
@Miziak: Nawet Gry pisane wielką literą się nudzą. Nie oszukujmy się niektóre gry przejdziemy raz i starczy. Nie czyni to zaraz ją słabą produkcją.
Odpisz
20 czerwca 2014, 19:22
@Mnich1: wszystko sie kiedyś znudzi, nawet schabowe ;p Nie mówię, że gry które wystarczy przejść raz aby wszystko odkryć są złe. Powiem więcej, często bywają lepsze pod względem fabuły i mechaniki niż jakieś rpg z milionem różnych ścieżek w fabule. Nawet takie "jednorazówki" przechodzę od nowa co jakiś czas jeśli są dobre (AC przechodziłem już po jakieś 3 razy). Chyba tylko strzelanki i samochodówki (w sensie trybie kariery) przechodzę jednokrotnie. Ale to pod warunkiem, że gra jest dobra. W przeciwnym razie przechodzę ją tylko po to, że za nią zapłaciłem ;p
Odpisz
20 czerwca 2014, 22:42
@Miziak: Nie no czaję o co Ci chodzi. Ja bym nie potrafił przejść znowu TWD bo bym wiedział co się wydarzy za rogiem, ale dalej dla mnie to najlepsza gra ever.
Odpisz
20 czerwca 2014, 22:44
@Miziak: wydaje mi się że tam jeszcze na drugiej półce są jeszcze na PC :D
Odpisz
21 czerwca 2014, 00:47
@Marceline: jakieś są, ale z 2/3 tego wszystkiego to na konsole ;p
Odpisz
20 czerwca 2014, 22:24
@pietro5000 wypraszam sobie jestem dziewczyną i uwielbiam grać i nie nie w simsy -.- uwielbiam AC GTA Diablo Mass Effect Tomb Rider Battlefied Call of Duty czy też Bioshock <3 i wiele innych wiec shut the fuck up bo nie każde dziewczyny są takie że kochają ciuchy zakupy i inne bzdety osobiście tych rzeczy nienawidzę : )
Odpisz
20 czerwca 2014, 17:09
Co za marnotrawstwo pieniędzy...
Odpisz
20 czerwca 2014, 18:36
@Ant_1984: nie
Odpisz
20 czerwca 2014, 15:46
NIE JESTEM SAM!
Odpisz
20 czerwca 2014, 14:29
Zacna kolekcja.
Odpisz
20 czerwca 2014, 13:38
Ja tak nie mam. Jak ja mam dużo gier to nie wiem w co zagrać i odechciewa mi się.
Odpisz
20 czerwca 2014, 13:33
Uwaga, zaraz dziewczynki wbiją i powiedzą, "Hahahahaha... Naprawdę? Przecież wy od gier uzależnieni jesteście!!!" a same jakoś ku*wa nie mają w co się ubrać.
Odpisz
20 czerwca 2014, 13:07
Tru story ;_;
Odpisz
15 czerwca 2014, 22:57
Tylko prawdopodobnie wszystko przeszedł :) .
Odpisz
15 czerwca 2014, 20:50
Ja mam tak samo xD
Odpisz