Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nieuczciwa ocena
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 listopada 2019, 19:38
Finlandia taka oryginalna
Odpisz
17 października 2018, 19:14
Lepakkomies Arkham Origins
Odpisz
29 czerwca 2015, 06:46
Pogram sobie na tietokone :p
Odpisz
28 czerwca 2015, 09:19
Jak pierwszy raz zobaczyłem batmany to jebłem XD
Odpisz
18 czerwca 2014, 23:12
francuski
komputer-l'ordinateur
czeski
batman-nietoperek
Odpisz
22 grudnia 2014, 18:45
@PLacek11: *netoperek
Odpisz
18 czerwca 2014, 20:37
"Jestem Lepakkomies". Jestem nocą." xD
Odpisz
18 czerwca 2014, 21:39
@Pikachu: Jestem Laderlappen! xD
Odpisz
17 lipca 2014, 15:53
@Pikachu: bardzo lubię grać na moim tietokone :D
Odpisz
17 lipca 2014, 21:12
@loloja: W gry Lepakkomies? xD
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2014, 21:31
@Pikachu: oczywiście XD
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2014, 21:30
haha dobre
Odpisz
18 czerwca 2014, 23:41
Taaak, czepiać się że jeden język, w sumie to kilka innych przy tym jest inne niż reszta. Ekstra
Odpisz
18 czerwca 2014, 21:49
IMPOSIBRU XD
Odpisz
18 czerwca 2014, 21:18
Dlaczego mnie śmieszy computador?
Odpisz
18 czerwca 2014, 20:06
Z Polskiej flagi widać tylko czerwony xd
Odpisz
18 czerwca 2014, 19:01
Śląski - luftmysza.
Odpisz
18 czerwca 2014, 19:48
@figaro19: Chop luftmysza*
Odpisz
16 czerwca 2014, 20:48
Człowiek nietoperz!
Odpisz
17 czerwca 2014, 16:35
@LSD2000: Mówią że Batman to człowiek nietoperz, ale nawet w Polsce mówi się na niego Batman. Człowiek nietoperz jest używany wtedy kiedy mówią "Kim jest batman? Człowiekiem nietoperzem". Ale i tak masz +1
Odpisz
16 czerwca 2014, 14:16
I dlatego uwielbiam ten język <3
Odpisz
16 czerwca 2014, 08:35
A batman nie jest po angielsku?
Odpisz