Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
To będzie bolało
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2014, 19:08
Nic nie zrozumiałem ale teraz zrozumiałem
Odpisz
18 czerwca 2014, 22:32
Czy tylko mi wydaje się że to jest fake i że ta piłka tuż przed uderzeniem przyspiesza?
Odpisz
19 czerwca 2014, 09:34
@Maniex: Fake jeżeli dokładnie się przyjrzysz to zauważysz że piłka w pewnym momencie teleportowywuje się pomiędzy kratki.
Odpisz
19 czerwca 2014, 14:00
@malaho2000: No właśnie o tym mówiłem. Ta piłka strasznie przyspiesza pod koniec co wydało mi się dziwne :P
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2014, 01:53
Fajnie to jest zrobione. :)
Odpisz
18 czerwca 2014, 19:26
Czy tylko ja za drugim razem usłyszałam odgłos? o.O
Odpisz
17 czerwca 2014, 22:56
Ciekawe ile osób spadło z krzesła :)
Odpisz
18 czerwca 2014, 18:08
@mogaj: Tylko ty.
Odpisz
18 czerwca 2014, 18:09
@mogaj: ale ja siedzę na fotelu :/
Odpisz
18 czerwca 2014, 18:25
@mogaj: ja złapałem :)
Odpisz
18 czerwca 2014, 09:29
headshot !
Odpisz