Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar robogirl

21 czerwca 2014, 14:36

Dobra lecimy z "Pierwszy raz jak sięga pamięć"!
Otworzyć się dało, okna, drzwi...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (91)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (91)
Avatar PanSowa12

29 grudnia 2014, 19:06

@tahu20: ZAMKNIJCIE SIE!

Avatar Hacked111

12 grudnia 2015, 16:58

@robogirl: kartofel? daj kartofla

Avatar Gabi231101

2 sierpnia 2014, 18:21

Współczuję Ani. xD

Avatar Mirek01

21 czerwca 2014, 11:57

Olaf wygra :)

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2014, 19:10

@Mirek01: Olaf jest ekstra! Uwielbiam go! Śnieg w lecie...

Avatar PanKtos

21 czerwca 2014, 10:36

Ulepimy dziś bałwana...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (105)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (105)
Avatar tahu20

22 czerwca 2014, 22:08

@MrocznyWilk: chodź lepiej śpiewać ze mną let it go :P

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2014, 19:09

@tahu20: Zaśpiewajmy ,,Libre soy", czyli mam te moc po hiszpansku:-)

Avatar renamon

23 czerwca 2014, 22:12

Meh, właśnie mi się przypomniało, że marnuję czas na oglądanie obrazków zamiast rysować własną (g*wnian*) przeróbkę Let it go (jakby było tego mało w internecie...). Internecie, jesteś taki okrutny! ._.

Avatar darcus

21 czerwca 2014, 13:22

Ktoś mi powie czemu 3/4 internetu tak za tym szaleje?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2014, 21:05

@darcus: 3/4 internetu podnieca gra o tron ;-;

Avatar darcus

22 czerwca 2014, 21:13

To już inna kategoria.

Avatar ognistyptak555

21 czerwca 2014, 15:37

ile komentarzy XD

166 na razie

Avatar wasczarek

21 czerwca 2014, 15:46

@ognistyptak555: ciekawe jaki jest rekord :)

Avatar tahu20

21 czerwca 2014, 15:48

@wasczarek: jak tak dalej będziemy śpiewać to na pewno pobijemy

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 czerwca 2014, 19:18

@tahu20: 215

Avatar Sebzer

21 czerwca 2014, 12:38

Olaf: ,, Mażę o wakacjach nad mozem... 30 stopni e cieniu... ach jak byloby fajnie..."

poczym ten facet tej rudej ,,powiemu mu?"

- nie. Nie psujmy mu mazen.

to rozwalalo!

Avatar PolandbaII

21 czerwca 2014, 11:59

Olaf...ku*wa...jakby nigdy nic...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jakby trochę nie fair

Można, tylko trzeba wstawać rano

A, okej

To się nie może nie udać

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka