Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Rel
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2023, 20:42
Ok boomer.
Odpisz
8 listopada 2021, 17:05
Najlepsze jest to że użyłeś właśnie telefonu by zrobić tego mema
Odpisz
15 października 2021, 16:59
bruh
Odpisz
22 grudnia 2019, 14:12
Ok, boomer
Odpisz
22 kwietnia 2021, 16:58
@waleczny_bigos: ok normik, boli cię dobry, prawdziwy i śmieszny mem
Odpisz
2 sierpnia 2021, 18:30
Ciebie to śmieszy? XD
Odpisz
2 sierpnia 2021, 19:03
@Niezalogowany: nie ale to jest prawdziwe
Odpisz
2 sierpnia 2021, 19:03
@Niezalogowany: nie
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:14
Ok boomer
Odpisz
22 kwietnia 2021, 16:57
@pannajawiemnajlepiej: ok normik, boli cię dobry, prawdziwy i śmieszny mem?
Odpisz
30 maja 2020, 08:08
ok boomer
Odpisz
16 października 2020, 05:56
boomer jest Normickie, kto jeszcze tego używa
Odpisz
16 października 2020, 07:01
ja ale kiedyś
Odpisz
17 listopada 2020, 07:55
Ok boomer
Odpisz
25 maja 2020, 01:03
Boomer ok
Odpisz
16 października 2020, 05:56
wyjdź normiku
Odpisz
22 kwietnia 2020, 13:47
Ok boomer
Odpisz
21 czerwca 2014, 17:30
Hymmm....... POMYSŁOWE
Odpisz
21 czerwca 2014, 14:46
Tylko się cieszyć. Będzie można potem nimi łatwo manipulować. Muhahaha !
Odpisz
21 czerwca 2014, 11:24
A ja telefonu nie mam, miałem jakąś Nokię, ale tacie oddałem, bo mu się psuł, a sam jej często nie używałem. ;d
Odpisz
21 czerwca 2014, 10:39
ja mam tak z jeja.pl :D to chyba dobrze
Odpisz
21 czerwca 2014, 10:31
Ja bym tego nie nazwał niewolnictwem, raczej ludzką głupotą bo niewolnictwo to przymuszanie do pracy a korzystanie z telefonu jest dobrowolne.
Odpisz
21 czerwca 2014, 08:09
jestem niewolnikiem T.T
Odpisz
21 czerwca 2014, 07:35
Ja mam tak z laptopem ;_;
Odpisz