Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2023, 18:40

Mi się wydawało ze ludzie nienawidza hobbita, nie wiem czemu, chyba podobnie jak z star wars ze na początku nie lubili prequeli ale nowe pokolenie które na nich wyrosło jednak je pokochały

Avatar stalamed

21 lipca 2023, 19:12

dla kogoś kto nie interesuje się uniwersum trylogia hobbita może być okej ale fani tolkiena jej nienawidzą i to oni krzyczą najgłośniej

Avatar struskawka

21 lipca 2023, 20:39

bo spodziewali się filmu odwzorowującego książkę, a dostali luźną interpretację. Podobnie jak przy wiedźminie

Avatar stalamed

21 lipca 2023, 20:49

@struskawka: jeśli chodzi o wiedźmina to ten serial nie klei się kupy nawet gdy potraktujesz go jako niezależne dzieło

Avatar TrueStoryGuy

25 lipca 2023, 11:37

@struskawka: Przecież tak samo było z lotr. Ludzie przesadzają. Trylogia hobbita była całkiem niezła, ale do jakości lotra trochę jej brakuje.

Avatar chupacabra001

25 lipca 2023, 11:55

@stalamed: No dokładnie, szczerze mówiąc znacznie wyższy poziom prezentuje Wiedźmin z Michałem Żebrowskim z 2001 roku...

Avatar Bracingcobra

25 lipca 2023, 12:26

@struskawka: co jak co ale Wiedźmin jest totalnie oderwany od książek

Avatar garnekmarzyciel

25 lipca 2023, 13:22

@struskawka: wiedźmin byłby jeszcze do przeżycia jako serial fantasy a nie adaptacja (zwłaszcza że twórcy zarzekają się że jest wierny książkom a im dalej w odcinkach tym mniej książek) ale po prostu jest beznadziejny już tylko jako serial i bardzo ciężko się go ogląda nawet jeśli robi się to żeby śmiać się z jego tragicznego wykonania

Avatar Racc00nGold

25 lipca 2023, 14:29

@stalamed: A ja nie mogę przestać się dziwić tym, jak wielu ludzi gardzi "Hobbitem" od Jacksona (widziałem tylko dwie ostatnie części)

Avatar garnekmarzyciel

25 lipca 2023, 13:19

To nie jest słaby serial tylko to my nie jesteśmy w stanie przyjąć zawartych tam treści z powodu naszych żałosnych ograniczonych umysłów

Avatar PanPiernik

25 lipca 2023, 12:02

Sorry ale
Pierścienie Władzy>Hobbit

Avatar BartoliniMg

21 lipca 2023, 18:17

Bot lewak?!?!

Avatar Drag_on

21 lipca 2023, 19:37

@BartoliniMg: nie wiem czy bot, ale ma rację

Avatar Kolo_killer

21 lipca 2023, 18:18

No właśnie chyba nie aż tak dużo. Teraz robi się epickie cięcia kosztów. Wołoszański opowiadał jak dostał 3000 na charakteryzację na odcinek, a też współpracował z wielką korporacją

Avatar ahmed_pepe

21 lipca 2023, 18:17

ch....y szablon

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Trzeba brać osobną torbę

Nie znoszę kleszczy

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka