Świetny serial, w każdym razie na pewno dużo kosztował
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Trzeba brać osobną torbę
Nie znoszę kleszczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2023, 18:40
Mi się wydawało ze ludzie nienawidza hobbita, nie wiem czemu, chyba podobnie jak z star wars ze na początku nie lubili prequeli ale nowe pokolenie które na nich wyrosło jednak je pokochały
Odpisz
21 lipca 2023, 19:12
dla kogoś kto nie interesuje się uniwersum trylogia hobbita może być okej ale fani tolkiena jej nienawidzą i to oni krzyczą najgłośniej
Odpisz
21 lipca 2023, 20:39
bo spodziewali się filmu odwzorowującego książkę, a dostali luźną interpretację. Podobnie jak przy wiedźminie
Odpisz
21 lipca 2023, 20:49
@struskawka: jeśli chodzi o wiedźmina to ten serial nie klei się kupy nawet gdy potraktujesz go jako niezależne dzieło
Odpisz
25 lipca 2023, 11:37
@struskawka: Przecież tak samo było z lotr. Ludzie przesadzają. Trylogia hobbita była całkiem niezła, ale do jakości lotra trochę jej brakuje.
Odpisz
25 lipca 2023, 11:55
@stalamed: No dokładnie, szczerze mówiąc znacznie wyższy poziom prezentuje Wiedźmin z Michałem Żebrowskim z 2001 roku...
Odpisz
25 lipca 2023, 12:26
@struskawka: co jak co ale Wiedźmin jest totalnie oderwany od książek
Odpisz
25 lipca 2023, 13:22
@struskawka: wiedźmin byłby jeszcze do przeżycia jako serial fantasy a nie adaptacja (zwłaszcza że twórcy zarzekają się że jest wierny książkom a im dalej w odcinkach tym mniej książek) ale po prostu jest beznadziejny już tylko jako serial i bardzo ciężko się go ogląda nawet jeśli robi się to żeby śmiać się z jego tragicznego wykonania
Odpisz
25 lipca 2023, 14:29
@stalamed: A ja nie mogę przestać się dziwić tym, jak wielu ludzi gardzi "Hobbitem" od Jacksona (widziałem tylko dwie ostatnie części)
Odpisz
25 lipca 2023, 13:19
To nie jest słaby serial tylko to my nie jesteśmy w stanie przyjąć zawartych tam treści z powodu naszych żałosnych ograniczonych umysłów
Odpisz
25 lipca 2023, 12:02
Sorry ale
Pierścienie Władzy>Hobbit
Odpisz
21 lipca 2023, 18:17
Bot lewak?!?!
Odpisz
21 lipca 2023, 19:37
@BartoliniMg: nie wiem czy bot, ale ma rację
Odpisz
21 lipca 2023, 18:18
No właśnie chyba nie aż tak dużo. Teraz robi się epickie cięcia kosztów. Wołoszański opowiadał jak dostał 3000 na charakteryzację na odcinek, a też współpracował z wielką korporacją
Odpisz
21 lipca 2023, 18:17
ch....y szablon
Odpisz