Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SharpNeedle

9 kwietnia 2015, 16:41

to je The Forest tego nie ogarniesz

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2014, 07:57

miałem to na tablecie

Avatar Attero

19 września 2014, 14:15

Dlaczego to kojarzy mi się z grą "Slender, the 8 pages"?!

Avatar Goddess

31 lipca 2014, 16:06

The Forest <3

Avatar wiki2330

22 czerwca 2014, 11:28

Uciekałam niczym Usain Bolt !

Avatar kaka1

22 czerwca 2014, 09:06

the fortes wszędzie the forest

Avatar olaya1

22 czerwca 2014, 11:27

@kaka1: miałam to napisać

Avatar skyrim

22 czerwca 2014, 09:24

i tak ta gra jest za**bista

Avatar cvbgvh

21 czerwca 2014, 18:16

GRAŁEM I NORMALNIE niema takich bugów ale jednoczesnie są chodzi mi o to że gra po jakimś czasie głupieje i robią sie takie bugi ALE TO JEST PRE ALFA gry dopiero wersja 0.02 !!! pod koniec roku bedzie finalna ale wtedy bedzie dosyć droga około 160zł a teraz jest za 40zł a na dodatek ma być więcej trybów gry :D

Avatar Maniex

21 czerwca 2014, 18:42

@cvbgvh: 160zł? Ty chyba chory jesteś -_-

Avatar kamdab

21 czerwca 2014, 20:09

@Maniex: W przeliczniku z euro może na spokojnie tyle być, ale wątpię.

Avatar bylejakbylegdzie

21 czerwca 2014, 22:40

@kamdab: minecraft kosztował w alfa około 20zł beta 40zł teraz kosztuje około 90zł więc the forest który teraz kosztuje około 40zł to może mieć w przyszłości za**biście wysoką cenę

Avatar Maniex

21 czerwca 2014, 22:55

Avatar majki909

18 czerwca 2014, 14:25

Tak to już jest jeżeli deweloperzy chcą zarabiać pieniądze za produkt którego przez pierwsze 4 dni nie dało się nawet zapisać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar kamdab

21 czerwca 2014, 21:41

@majki909: Ich pieniądze ich sprawa

Avatar bylejakbylegdzie

21 czerwca 2014, 22:38

@majki909: racja kupywanie przedwcześnie gry jest trochę głupie przecież większość graczy dayz ma arma 2 a mod dayz jest darmowy więc można dalej na arma 2 nawalać zombie na modzie

Avatar volf360

21 czerwca 2014, 19:17

Ostatnio na czyimś live streamie wywaliło gracza w kosmos i umarł XD

Avatar acocieto666

21 czerwca 2014, 19:17

Boże, The Forest mój ulubiony Survivalek na PC!!!

Avatar Juarez

21 czerwca 2014, 18:32

Ach ta alpha...

Avatar cvbgvh

21 czerwca 2014, 18:18

A i jeszcze jedno z tego co tu widze to jest jeszcze wcześniejsza alfa 0.01 bo normalnie drzewo się łamie a nie równo jakby ciął je piłą łańcuchową :D

Avatar gonzal11

21 czerwca 2014, 18:11

Widziałem to w galerii steam o 14.

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2014, 12:09

No niestety Alpha.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

To by wystarczyło

Brawo za czujność!

Najbardziej realistyczny spośród modów

Drewniany kominek

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka