Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przerwa na herbatkę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
Mało znany szczegół
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2023, 02:23
Co to za alkoholik co pije z filiżanki
Odpisz
6 sierpnia 2023, 08:04
@Hacjul: Skryty, pije z filiżanki, żeby się nie zdradzić
Odpisz
6 sierpnia 2023, 23:16
@Hacjul: pewnie odnosi szacunkiem do alkoholu
Odpisz
7 sierpnia 2023, 00:58
@Hacjul: koneser spirytusu 99.9%
Odpisz
9 sierpnia 2023, 18:15
@Hacjul: Jacka Danielsa w robocie
Odpisz
6 sierpnia 2023, 11:48
ja chyba jestem alkoholikiem
Odpisz
6 sierpnia 2023, 23:20
@Szymon2410: bhuj na zdrowie kolego
Odpisz
9 sierpnia 2023, 17:19
@Hermrona: ez
Odpisz
6 sierpnia 2023, 22:24
A może herbata z kawą i kropelką alkoholu?
Odpisz
6 sierpnia 2023, 21:36
Alkoholicy też mają problemy, piwo czy wóda? Piwo czy wóda? Dlatego kupuje to i to.
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2023, 09:22
Ładna ta baba na dolnym panelu 😳
Odpisz
3 sierpnia 2023, 10:06
I co z tego skoro jest N A R Y S O W A N A.
Odpisz
6 sierpnia 2023, 08:16
@Klingon: a co to zmienia? Większość jejaków i tak na ładną babę może sobie co najwyżej popatrzeć
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2023, 09:57
@Klingon: even better
Odpisz
6 sierpnia 2023, 10:07
zawsze gdy widzę jakiś średniej jakości obrazek , przypominam sobie, że sam nigdy bym tak ładnie nie narysował . Wtedy doceniam te pracę.
Odpisz
6 sierpnia 2023, 16:17
Emirichu ogólnie ładnie rysuje więc nic dziwnego, że siebie też
Odpisz
6 sierpnia 2023, 16:58
@chudy2: rosted
Odpisz
6 sierpnia 2023, 15:29
KAKAO
Odpisz
6 sierpnia 2023, 14:34
Znaczy kto co lubi ogólnie
Odpisz
6 sierpnia 2023, 13:51
Herbata jest o wiele lepsza niż kawa, plus jest zdrowsza
Odpisz
6 sierpnia 2023, 14:34
@Herbaciarz: no ok może se być ale jak ktoś pije kawe to też ok
Odpisz
6 sierpnia 2023, 10:47
Tymczasem wielbiciele Kakao:
Odpisz
6 sierpnia 2023, 10:16
ale że tak z fliliżanki?
Odpisz
6 sierpnia 2023, 10:45
@TheWind: Stary trik muzułmanów.
Odpisz
6 sierpnia 2023, 09:35
Woda, to jest przyszłość
Odpisz
6 sierpnia 2023, 08:45
Ja pijący kwas siarkowy
Odpisz
3 sierpnia 2023, 00:09
O, kadr z animacji Emirichu. Czekamy na Jaiden
Odpisz
2 sierpnia 2023, 23:55
Wszystko jest dobre jeśli dodać dość cyjanku
Odpisz
2 sierpnia 2023, 23:33
A ja lubię i to i to
a no i jeszcze kakao
Odpisz