To ja zepsułem matrixa, poszedłem z dziewczyną na Oppenheimera. Ale niuanse z fizyki kwantowej oczywiście wszystkie przed filmem nadrobione z książek Michio Kaku
Ja nie wybucham, po prostu nie mam po tym co odwalasz na jeja do ciebie miłych emocji, to że teraz to zauważyłaś wynikło dlatego, że nigdy do mnie nie piszesz ¯\_(ツ)_/¯ Żart jak każdy inny...
Ja się dobrze bawię, gdy przeglądam memy, dodaje do ulu, komentuje RM-ami, ale nie gdy wchodzę do komentarzy będących spamem twoich konwersacji które dawniej byłyby podstawą do bana, ale Boży już prawie 2 lata temu opuścił to miejsce. Szczęście że jesteś jednostką, bo przy tym mrożącym poziomie "horny cringe'u" jeja byłoby uderzeniem z patyka, uff
Gdy ona trolluje albo chce atencji to robi łańcuszki których jesteś głównym bohaterem (już od dawna), bawiąc się w bicie krzesłem.
Natomiast gdy nie trolluje, to odpowiada krótkimi odpowiedziami, robi z siebie ofiarę i kończy rozmowę, co właśnie zrobiła. Gdyby chciała być karmiona to by się tego domagała, ale ma lepsze rzeczy do roboty niż wciąganie mnie w grę, właśnie dlatego teraz w nią nie gram...a przynajmniej nie z nią, bo ona odpuściła a teraz ty coś chcesz xD
@mont111: A ja nie robię bo nie lubię, a przynajmniej nie z nią, już z Jacusiem wolę. Także mi nie wyjeżdżaj z "i kto to mówi", bo ja się z nią w to nie bawię
Jacuś jak nie weźmie leków ma świetną odklejkę, no nie mów że nie xD Granie w jego gry i obserwowanie gównoburz bo haczyk został połknięty jest ciekawsze ¯\_(ツ)_/¯
Gdy miałem 11 lat to wróciłem do domu w lecie cały zgrzany i spocony, więc zdjąłem podkoszulek, a że byłem senny to poszedłem drzemać, przy czym wpadłem na genialny pomysł, żeby się ochłodzić podczas drzemki wentylatorem ("wiatrakiem") skierowanym na mnie, głównie na tułów. I zasnąłem
Obudziłem się z zapaleniem płuc i 39°C gorączką...w lecie...xD
@Talerz: W zasadzie to Oppenheimer wprowadzając te zagadnienia większość z nich tłumaczy, co jest dobrym zagraniem, zwłaszcza żeby zachęcić do zagłębienia się w temat, bo fizyka kwantowa jest dla nauki jak cud - nie wiemy jak działa, ale wiemy jak wielkie korzyści z niej płyną
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2023, 22:29
Czy zaginam czasoprzestrzeń tym że poszedłem na Barbie z bratem?
Odpisz
10 sierpnia 2023, 14:10
@PanPiernik: tak
Odpisz
8 sierpnia 2023, 14:29
Co to za wstyd?
Odpisz
8 sierpnia 2023, 10:52
To samo pomyślałem
Odpisz
8 sierpnia 2023, 10:00
Ja byłem z młodszą siostrą. Trochę pomarudziła, że nie kupiłem jej nachosów, ale ogółem film namobojgu się podobał.
A Oppenheimer w mojej Pipidówce będzie leciał dopiero za tydzień.
Odpisz
8 sierpnia 2023, 08:41
Po co dziewczyna?
Odpisz
3 sierpnia 2023, 20:32
Gdy facet idzie na barbie to dla mnie gejowe trochę
Odpisz
3 sierpnia 2023, 19:38
Autor posta nie zrozumiał o czym jest Barbie
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2023, 16:19
To ja zepsułem matrixa, poszedłem z dziewczyną na Oppenheimera. Ale niuanse z fizyki kwantowej oczywiście wszystkie przed filmem nadrobione z książek Michio Kaku
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:20
@Towarzysz777: zapomniałeś wspomnieć że ta dziewczyna w ogóle nie wiedziała o twoim istnieniu i po prostu tam była
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2023, 16:22
XD Ale sapiesz, bo ktoś się kiedyś nie zgodził z twoimi dziecięcymi poglądami. Leć robić spam shitpostami albo przyprawiać rogi Oliwierowi.
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:23
@Towarzysz777: nadepnęłam na czuły punkt jak widać
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:26
Ale ty nie zrobiłaś dosłownie nic xD Ale widzę że się przejęłaś odpowiedzią, wybacz że cię przestraszyłem ;)
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:27
@Towarzysz777: ja sobie zażartowałam a to ty od razu wybuchnąłeś
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:28
@Towarzysz777: poly ma rację
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:29
@mont111: aż się wzruszyłam
tak trochę
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:31
Ja nie wybucham, po prostu nie mam po tym co odwalasz na jeja do ciebie miłych emocji, to że teraz to zauważyłaś wynikło dlatego, że nigdy do mnie nie piszesz ¯\_(ツ)_/¯ Żart jak każdy inny...
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:31
@Towarzysz777: ojoj jaki rage
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:32
@mont111: Mont nie rób za Włochy w wojnach światowych, wiesz o jakie jej zachowanie mi chodzi
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:33
Już nie wyolbrzymiaj świętoszku
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:34
@Towarzysz777: ja tu się dobrze bawię a ktoś (nie powiem kto) udaje takiego poważnego
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:34
@Towarzysz777: jak coś odwala to biję ją krzesłem
Teraz to był po prostu low quality bait
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:37
Ja się dobrze bawię, gdy przeglądam memy, dodaje do ulu, komentuje RM-ami, ale nie gdy wchodzę do komentarzy będących spamem twoich konwersacji które dawniej byłyby podstawą do bana, ale Boży już prawie 2 lata temu opuścił to miejsce. Szczęście że jesteś jednostką, bo przy tym mrożącym poziomie "horny cringe'u" jeja byłoby uderzeniem z patyka, uff
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:37
@Towarzysz777: ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:38
@mont111: Mont, o czym ty... Przecież to krzesło to się jej pewnie podoba, uderzanie za horny i wysyłanie do jurnej wieży to gra w jej grę
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:46
@Towarzysz777: I kto to mowi?
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2023, 16:51
@mont111: Ktoś kto nie gra w jej gry? Do czego zmierzasz nie wiem i nawet nie chcę wiedzieć, zostawcie wymianę słodkości na jej łańcuszki komentarzy
Et tu, Brute...
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:52
@Towarzysz777: ?
po prostu odpowiadanie jej to jest karmienie jej
jeżeli to co ona robi ci się nie podoba to nie odpowiadasz
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2023, 17:00
@mont111: Mylisz sytuacje, pokazuję i objaśniam:
Gdy ona trolluje albo chce atencji to robi łańcuszki których jesteś głównym bohaterem (już od dawna), bawiąc się w bicie krzesłem.
Natomiast gdy nie trolluje, to odpowiada krótkimi odpowiedziami, robi z siebie ofiarę i kończy rozmowę, co właśnie zrobiła. Gdyby chciała być karmiona to by się tego domagała, ale ma lepsze rzeczy do roboty niż wciąganie mnie w grę, właśnie dlatego teraz w nią nie gram...a przynajmniej nie z nią, bo ona odpuściła a teraz ty coś chcesz xD
Odpisz
3 sierpnia 2023, 17:02
@Towarzysz777: robie to bo lubię
Odpisz
3 sierpnia 2023, 17:03
@mont111: A ja nie robię bo nie lubię, a przynajmniej nie z nią, już z Jacusiem wolę. Także mi nie wyjeżdżaj z "i kto to mówi", bo ja się z nią w to nie bawię
Pozdrawiam cieplutko
Odpisz
3 sierpnia 2023, 17:04
@Towarzysz777: pozdrawiam
Odpisz
3 sierpnia 2023, 17:04
@Towarzysz777: z jacusiem tak 💀💀💀
i wszystko jasne
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2023, 17:06
Jacuś jak nie weźmie leków ma świetną odklejkę, no nie mów że nie xD Granie w jego gry i obserwowanie gównoburz bo haczyk został połknięty jest ciekawsze ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
3 sierpnia 2023, 17:07
@Towarzysz777: no mówię przecież że wszystko jest jasne
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2023, 17:09
Nice try, ale równie jasny jest ten haczyk, nawiązując do mema - niczym drugie słońce nad Hiroshimą. Pozdrawiam jeszcze cieplej
Odpisz
3 sierpnia 2023, 17:24
@Towarzysz777: Jeja zweebiało. No niestety nic z tym nie da się z tym zrobić.
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:17
jeśli ja dałem radę to każdy da
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:20
Nie bądź tego taki pewien
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:21
@Dyzer: jestem
Bo ja taki trochę przygłupawy
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:22
Nie doceniasz mojej głupoty Gooddude
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:23
@Dyzer: chcesz się sprawdzić?
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:24
I tak poniesiesz sromotną klęskę ale przyjmę twe wyzwanie
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:26
@Dyzer: raz zjadłem masło bo myślałem że to biała czekolada
Smakuje tak samo źle
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:28
Zapomniałem wstać na rozpoczęcie roku szkolnego oraz kupić podręczników i zeszytów do szkoły bo myślałem że mam jeszcze miesiąc wolnego
Odpisz
3 sierpnia 2023, 16:29
@Dyzer: przyznaje porażkę
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2023, 16:55
Dołączam do gry
Gdy miałem 11 lat to wróciłem do domu w lecie cały zgrzany i spocony, więc zdjąłem podkoszulek, a że byłem senny to poszedłem drzemać, przy czym wpadłem na genialny pomysł, żeby się ochłodzić podczas drzemki wentylatorem ("wiatrakiem") skierowanym na mnie, głównie na tułów. I zasnąłem
Obudziłem się z zapaleniem płuc i 39°C gorączką...w lecie...xD
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2023, 16:42
C.... się znam na wszystkich tych dziedzinach, a byłam na oppenheimerze i jakoś zrozumiałam o co chodzi
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2023, 16:47
@Talerz: W zasadzie to Oppenheimer wprowadzając te zagadnienia większość z nich tłumaczy, co jest dobrym zagraniem, zwłaszcza żeby zachęcić do zagłębienia się w temat, bo fizyka kwantowa jest dla nauki jak cud - nie wiemy jak działa, ale wiemy jak wielkie korzyści z niej płyną
Odpisz