Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Równi i równiejsi
Fajnie że odpowiedzieli
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2023, 21:14
Imo zbombardować siedzibę Netflixa
Gdyby ludzie się mnie słuchali świat byłby o wiele lepszy, byłoby tylko więcej lejów po bombardowaniu
Odpisz
7 sierpnia 2023, 21:26
@wiedeni: przesyłam do pomocy tę oto Wielką Bombardę, co prawda nie zostawi leja ale na coś się przyda
Odpisz
7 sierpnia 2023, 21:40
@kaktus00: ja z kolei zaoferować mogę ciężki blaster samopowtarzalny typu E-Web
Odpisz
7 sierpnia 2023, 22:50
@PanPiernik: Dziękuję wam, prawdziwym polskim patriotom. Oby Bóg poprowadził nas do zwycięstwa
Odpisz
7 sierpnia 2023, 23:59
@wiedeni: gdzie to zaparkować?
Odpisz
8 sierpnia 2023, 00:07
@Polak148: Hangar G-4 powinien być wolny
Odpisz
13 sierpnia 2023, 20:01
@wiedeni: ksiądz sniper zgodził się pomóc
Odpisz
13 sierpnia 2023, 21:38
@Mr0czny: jak jest ksiądz, to jest i Papież w swoim mechu
Odpisz
13 sierpnia 2023, 18:01
serio to jakiś scenarzyści pracowali przy tej szmirze!?
Odpisz
8 sierpnia 2023, 01:03
Pomimo tego że ten serial to totalne dno to oni nadal chcą go kontynuować??? Błagam niech ten strajk scenarzystów przy tym trwa wiecznie
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2023, 21:05
I tak Wiedźmin od Netflixa to gówno więc będąc szczerym jest to żadna strata
Odpisz