memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 sierpnia 2023, 01:34
Obawiam się, że to nie za darmo
Odpisz
18 sierpnia 2023, 14:07
Jest coś takiego jak pikniki PISU?
18 sierpnia 2023, 15:02
@Elmario1234: Norwegia kiedyś robiła piknika dla wyborców partii politycznej...
18 sierpnia 2023, 17:11
ale ja pytam czy jest coś takiego jak pikniki PiS-u.
18 sierpnia 2023, 16:40
Jak to za twoje? Przecież PiS ma swoje pieniądze!!!
10 sierpnia 2023, 22:49
A to nie tak ze za te jedzenie jednak trzeba bylo płacić? Czy mi sie z czyms innym pоjеbаło?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2023, 01:34
Obawiam się, że to nie za darmo
Odpisz
18 sierpnia 2023, 14:07
Jest coś takiego jak pikniki PISU?
Odpisz
18 sierpnia 2023, 15:02
@Elmario1234: Norwegia kiedyś robiła piknika dla wyborców partii politycznej...
Odpisz
18 sierpnia 2023, 17:11
ale ja pytam czy jest coś takiego jak pikniki PiS-u.
Odpisz
18 sierpnia 2023, 16:40
Jak to za twoje? Przecież PiS ma swoje pieniądze!!!
Odpisz
10 sierpnia 2023, 22:49
A to nie tak ze za te jedzenie jednak trzeba bylo płacić? Czy mi sie z czyms innym pоjеbаło?
Odpisz