Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Znak czasów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2023, 19:24
kebab za 9 zeta k...a marzenie
Odpisz
24 sierpnia 2023, 08:10
A wiecie, że w innych chipsach też nie ma powietrza sensu stricte? Do pakowania ich używa się wyłącznie azotu N2
No nikt nie pytał, wiem
Odpisz
22 sierpnia 2023, 13:57
Obecnie Pringlesy nie odbiegają cenowo jakoś bardzo od Lays'ów
Odpisz
23 sierpnia 2023, 23:12
ostatnio widziałem taką małą za 16 zł
Odpisz
20 sierpnia 2023, 15:51
Edit 2023 dzięki cudownym rządom PiSu już nie
Odpisz
20 sierpnia 2023, 01:29
Imagine, jakby coś jeszcze smakowało lepiej niż Laysy
Odpisz
21 sierpnia 2023, 00:38
@JaJestemZWami: +10
Odpisz
17 sierpnia 2023, 03:27
Teraz Laysy są w cenie Pringlesów, więc... wybierz mądrze
Odpisz
19 sierpnia 2023, 08:09
@rozwalgo: A ja kupuję stary, bo tanie i mniej powietrza niż w laysach.
Odpisz
19 sierpnia 2023, 09:34
@rozwalgo: laysy oczywiście
Odpisz
19 sierpnia 2023, 11:32
@Pjesel96: Stary w Lewiatanie widziałem po 9,50
Odpisz
19 sierpnia 2023, 13:18
@rozwalgo: A u mnie duża paczka chyba 4 zł
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2023, 10:25
Ten mem ma tyle lat że już nie kupisz kebsa za 7 50
Odpisz
19 sierpnia 2023, 11:55
@Opiekacz_21: Obie rzeczy zdrożały
Odpisz
19 sierpnia 2023, 11:45
Tymczasem tańsze i lepsze Chipsletten:
Odpisz
17 sierpnia 2023, 00:33
Szczerze to już aktualnie za cene laysów można kupić tubę w biedrze i tbh jest o wiele lepsze, przykre czasy nastały.
Odpisz
19 sierpnia 2023, 09:35
@Redzik: laysy dalej lepsze od pringelsów
Odpisz
19 sierpnia 2023, 09:36
mlodykamil nie ma gustu
Odpisz
19 sierpnia 2023, 09:50
@Redzik: lasy 8 złociszy tuba kosztuje 10
Odpisz
19 sierpnia 2023, 09:55
@pawelec323232e2: pawelec nie ma gustu
Odpisz
19 sierpnia 2023, 09:51
Wskażcie mi miejsce gdzie za dychę macie kebsa.
Odpisz
19 sierpnia 2023, 09:35
technicznie rzecz biorąc to są ciastka..
Odpisz
19 sierpnia 2023, 09:11
To nie czipsy, to ciasteczka ziemniaczane
Odpisz
17 sierpnia 2023, 15:00
Wszystkie formowane chipsy pakowane w tuby mają mało gazu wewnątrz opakowań, nie tylko ta marka.
Odpisz
17 sierpnia 2023, 13:30
Do Tego to nie są prawdziwe czipsy z ziemniaczków tylko chrupiąca papką
Odpisz
17 sierpnia 2023, 04:30
A tak tak na niewtajemniczonych to robi spore wrażenie. Cena jest wysoka z powodu możliwości wykorzystania opakowania po zjedzeniu zawartość
Odpisz
17 sierpnia 2023, 09:44
@margol1500:
Odpisz