Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

23 sierpnia 2023, 02:18

Nrel. Skoro piwo to jej paliwo a ona cię karmi, to bez piwa nie ruszu

Avatar Nocta

22 sierpnia 2023, 11:03

Uważam, że już lepszą pomocą by było, jakby każde dziecko miało dostęp do darmowego posiłku w szkole, za darmo ekwipunek do szkoły, oraz wsparcie z ubraniem tego dziecka. Dla przykładu w Anglii, dzieci z takich rodzin mają za darmo śniadanie i obiad, mundurek, i niezależnie od tego ile rodzice zarabiają, nikt nie płaci za książki bo na każdej lekcji są rozdawane przez nauczyciela. W ten sposób też dzieci nie muszą nosić tysiąca książek ze sobą, tylko zeszyty

Avatar RobloxAlusiek

22 sierpnia 2023, 11:12

@Nocta: Polska ma jeden z najgorszych systemów edukacji na świecie.

Avatar Tajdeus

22 sierpnia 2023, 10:20

Pani Browary.

Avatar Hacjul

20 sierpnia 2023, 18:50

Z samych socjali nie przeżyjesz ale jeśli dodasz alimenty, jakieś pieniądze z krótkoterminowej pracy często na czarno, sponsoringu czy dofinansowań to tak

Avatar IkarAviator

20 sierpnia 2023, 17:14

Beneficjenci 500+ dzielą się na dwie grupy:
– Głośną patolę, ktora myśli, że więcej dzieci to więcej kasy na gorzałę
– Ludzi, którzy przędą pracując na dwie zmiany, żeby utrzymać rodzinę i to 500 zł to kropla w morzu potrzeb, ale i tak społeczeństwo im wypomina, bo macie ubrania z 500+, jedzenie z 500+, przybory szkolne z 500+, mieszkanie z 500+, paliwo z 500+ i pewnie jeszcze wam zostaje na przyjemności

Avatar struskawka

20 sierpnia 2023, 17:47

@IkarAviator: ta rzekoma patola utrzymująca się z 500+ to jest piękny, zmyślony chochoł i jego jedynym skutkiem jest dodatkowe udupianie ludzi, którzy i tak mają wyjątkowo przej...ne

Avatar
DzikiZbik

20 sierpnia 2023, 18:18

@IkarAviator: Tym bardziej, że bezrobocie jest najniższe od ponad 30 lat. A ponoć ludzie masowo rzucają pracę, bo z "socjalu" lepiej się żyje...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

No to posłuchane

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Północne Węgry

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Za co ta premia

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka