No ale browary i fajki są ważne w wychowaniu dziecka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Północne Węgry
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Za co ta premia
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2023, 02:18
Nrel. Skoro piwo to jej paliwo a ona cię karmi, to bez piwa nie ruszu
Odpisz
22 sierpnia 2023, 11:03
Uważam, że już lepszą pomocą by było, jakby każde dziecko miało dostęp do darmowego posiłku w szkole, za darmo ekwipunek do szkoły, oraz wsparcie z ubraniem tego dziecka. Dla przykładu w Anglii, dzieci z takich rodzin mają za darmo śniadanie i obiad, mundurek, i niezależnie od tego ile rodzice zarabiają, nikt nie płaci za książki bo na każdej lekcji są rozdawane przez nauczyciela. W ten sposób też dzieci nie muszą nosić tysiąca książek ze sobą, tylko zeszyty
Odpisz
22 sierpnia 2023, 11:12
@Nocta: Polska ma jeden z najgorszych systemów edukacji na świecie.
Odpisz
22 sierpnia 2023, 10:20
Pani Browary.
Odpisz
20 sierpnia 2023, 18:50
Z samych socjali nie przeżyjesz ale jeśli dodasz alimenty, jakieś pieniądze z krótkoterminowej pracy często na czarno, sponsoringu czy dofinansowań to tak
Odpisz
20 sierpnia 2023, 17:14
Beneficjenci 500+ dzielą się na dwie grupy:
– Głośną patolę, ktora myśli, że więcej dzieci to więcej kasy na gorzałę
– Ludzi, którzy przędą pracując na dwie zmiany, żeby utrzymać rodzinę i to 500 zł to kropla w morzu potrzeb, ale i tak społeczeństwo im wypomina, bo macie ubrania z 500+, jedzenie z 500+, przybory szkolne z 500+, mieszkanie z 500+, paliwo z 500+ i pewnie jeszcze wam zostaje na przyjemności
Odpisz
20 sierpnia 2023, 17:47
@IkarAviator: ta rzekoma patola utrzymująca się z 500+ to jest piękny, zmyślony chochoł i jego jedynym skutkiem jest dodatkowe udupianie ludzi, którzy i tak mają wyjątkowo przej...ne
Odpisz
20 sierpnia 2023, 18:18
@IkarAviator: Tym bardziej, że bezrobocie jest najniższe od ponad 30 lat. A ponoć ludzie masowo rzucają pracę, bo z "socjalu" lepiej się żyje...
Odpisz