Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jeszcze jak
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2023, 01:01
Moja crush z liceum raz porównała mnie do pewnej postaci z jednego, niezbyt znanego anime. Na początku nie zrobiłem sobie z tego zbyt wiele bo anxiety podpowiadało mi, że to po prostu jakaś śmieszna postać a dziewczyna robi sobie ze mnie żarty. Jednak gdy w końcu zacząłem oglądać to anime to nie mogłem ściągnąć zadowolenia z ryja bo postać okazała się być esencją osoby, którą zawsze chciałem być. Więc można by powiedzieć, że ktoś pokazał mi, że jestem tym kim zawsze chciałem się stać.
Odpisz
4 kwietnia 2024, 20:45
@Hipisss: jakie anime, jaka postać
Odpisz
7 kwietnia 2024, 08:19
@orzech39: Norman z „The Promised Neverland”
Odpisz
7 kwietnia 2024, 10:51
@Hipisss: dzięki
Odpisz
29 sierpnia 2023, 02:31
Jesteś najlepszy
Odpisz
24 sierpnia 2023, 20:39
żeby nie było
jesteście zajebiści jejaki moje
Odpisz
24 sierpnia 2023, 20:41
@Boberek00: Ty tak samo.
Świetny rysownik i dobry kompan.
Odpisz
24 sierpnia 2023, 20:51
@Boberek00: wzajemnie
(Wieczór lepszy)
Odpisz
24 sierpnia 2023, 21:11
@Boberek00: tak samo jak Ty, Boberku!
Odpisz
24 sierpnia 2023, 21:15
@Boberek00: A ty jesteś spoko boberkiem
Odpisz
28 sierpnia 2023, 02:19
@Boberek00: awww nawzajem
Odpisz
28 sierpnia 2023, 02:18
idk czy to się liczy, ale usłyszałam od pani od fizyki że mam piękny umysł i jakby po prostu mi w pamięć zapadło
Odpisz
27 sierpnia 2023, 14:52
Dosłownie 3 razy w życiu usłyszałem, że mam fajny głos
Odpisz
27 sierpnia 2023, 02:56
Pani którą meldowałem w hotelu powiedziała że mam fajny krzyż na szyi (wypadł między guzikami w koszuli) i pytała gdzie można taki dostać... Albo później inna osoba że fajnie czasem trafić na recepcjonistę po którym widać że mu zależy na tym co robi i na pewno wystawi super chwalącą opinię
Odpisz
26 sierpnia 2023, 22:54
Klient mi powiedział, że jestem jego ulubioną kasjerką
Odpisz
26 sierpnia 2023, 22:52
Jak ziomek z roboty powiedział mi, że mam łeb, bo w pamięci szybko policzyłem 10 tysięcy książek ile to paczek, ile paczek na warstwie, ile warstw na palecie i w ile palet zapakujemy nakład.
Odpisz
26 sierpnia 2023, 14:03
W zeszłym roku wysłałam na nową grupę klasową swoje zdjęcie i ktoś mi napisał że wyglądam mega sympatycznie
Odpisz
24 sierpnia 2023, 22:13
Mnóstwo randomowych dziadków i babek podchodzi do mnie i mówi, że najładniej czytam w kościele
Odpisz
25 sierpnia 2023, 08:39
@polishplayer21: u mnie jesf tylko, że ładnie czytam (nie że najładniej)
Ale zawsze miło coś takiego usłyszeć
Odpisz
25 sierpnia 2023, 12:26
@piotrkacz: Jak już mówią, że ładnie czytasz to jest bardzo dobrze. Co prawda nie wiem jak czytasz, ale zawsze radzę, by mikrofon mieć przed twarzą i zwracać uwagę na interpunkcję (tj. akapit- 3 s przerwy, kropka- 2 s, wszystkie inne 1, choć nie radzę liczyć). Może ktoś skorzysta z tych rad.
Odpisz
25 sierpnia 2023, 13:23
@polishplayer21: może
Na mnie już trochę za późno nawyki mam wyrobione przez 3 lata
Odpisz
25 sierpnia 2023, 14:47
@piotrkacz: Za późno to akurat będzie tylko w grobie
Odpisz
25 sierpnia 2023, 09:33
Ze jestem ciekawa bo co chwilę mam nowe hobby
Czyli teoretycznie typowi sie spodobało ze prawdopodobnie mam adhd ale to nieważne
Odpisz
25 sierpnia 2023, 08:45
Najmilsze co widziałem skierowane w moją stronę, to było "dobrze, że jesteś"
A wiele razy słyszałem, że jestem zdolny (ale to jakoś na mnie szczególnego wrażenia nie robi) i oprócz tego kilka razy, że ładnie czytam w kościele (jak i raz, że mam radiowy głos, to też bylo miłe)
Widać są ludzie którzy dadzą komplement, wystarczy coś z siebie czasem dać
Teraz moja kolej
Część (większa) z was jejaki jest miłymi osobami
Odpisz
24 sierpnia 2023, 21:26
Czy "jesteś mądry, ale leniwy" to komplement? Bo jeśli tak, to słyszałem komplementy przez pół mojego życia.
Odpisz
24 sierpnia 2023, 21:40
@obeniksus: Raczej nie. Komplement powinien mieć tylko pozytywne znaczenie. Taki tekst to raczej forma perswazji
Odpisz
25 sierpnia 2023, 01:13
@obeniksus: też mi tak powiedziano : p
Odpisz
24 sierpnia 2023, 21:41
Podczas ćwiczenia kreatywnego pisania powiedziano, że mam "lekkie pióro" oraz zrobiłem na nich tym tekstem wrażenie
Odpisz
24 sierpnia 2023, 20:33
BigRedHawk42 stara się być miły nawet dla nieznajomych.
Bądź jak BigREdHawk42
Odpisz
24 sierpnia 2023, 20:34
@gruby_wieprz: lubię twój nick, fajny jest
Nie zabijaj się pls bo jak nie to ja cię zabije drugi raz
Odpisz
24 sierpnia 2023, 20:36
@CupOfWater: Kubek stawia na efekty.
Bądź jak Kubek.
Odpisz