Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hipisss

22 października 2023, 01:01

Moja crush z liceum raz porównała mnie do pewnej postaci z jednego, niezbyt znanego anime. Na początku nie zrobiłem sobie z tego zbyt wiele bo anxiety podpowiadało mi, że to po prostu jakaś śmieszna postać a dziewczyna robi sobie ze mnie żarty. Jednak gdy w końcu zacząłem oglądać to anime to nie mogłem ściągnąć zadowolenia z ryja bo postać okazała się być esencją osoby, którą zawsze chciałem być. Więc można by powiedzieć, że ktoś pokazał mi, że jestem tym kim zawsze chciałem się stać.

Avatar orzech39

4 kwietnia 2024, 20:45

@Hipisss: jakie anime, jaka postać

Avatar Hipisss

7 kwietnia 2024, 08:19

@orzech39: Norman z „The Promised Neverland”

Avatar orzech39

7 kwietnia 2024, 10:51

@Hipisss: dzięki

Avatar JaJestemZWami

29 sierpnia 2023, 02:31

Jesteś najlepszy

Avatar Boberek00

24 sierpnia 2023, 20:39

żeby nie było
jesteście zajebiści jejaki moje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar KittyQueen

24 sierpnia 2023, 21:15

@Boberek00: A ty jesteś spoko boberkiem

Avatar
xsisi

28 sierpnia 2023, 02:19

@Boberek00: awww nawzajem

Avatar
xsisi

28 sierpnia 2023, 02:18

idk czy to się liczy, ale usłyszałam od pani od fizyki że mam piękny umysł i jakby po prostu mi w pamięć zapadło

Avatar Wojtassss

27 sierpnia 2023, 14:52

Dosłownie 3 razy w życiu usłyszałem, że mam fajny głos

Avatar filcis0271

27 sierpnia 2023, 02:56

Pani którą meldowałem w hotelu powiedziała że mam fajny krzyż na szyi (wypadł między guzikami w koszuli) i pytała gdzie można taki dostać... Albo później inna osoba że fajnie czasem trafić na recepcjonistę po którym widać że mu zależy na tym co robi i na pewno wystawi super chwalącą opinię

Avatar ViccyArt

26 sierpnia 2023, 22:54

Klient mi powiedział, że jestem jego ulubioną kasjerką

Avatar valentin

26 sierpnia 2023, 22:52

Jak ziomek z roboty powiedział mi, że mam łeb, bo w pamięci szybko policzyłem 10 tysięcy książek ile to paczek, ile paczek na warstwie, ile warstw na palecie i w ile palet zapakujemy nakład.

Avatar Czarna_gruszka

26 sierpnia 2023, 14:03

W zeszłym roku wysłałam na nową grupę klasową swoje zdjęcie i ktoś mi napisał że wyglądam mega sympatycznie

Avatar polishplayer21

24 sierpnia 2023, 22:13

Mnóstwo randomowych dziadków i babek podchodzi do mnie i mówi, że najładniej czytam w kościele

Avatar piotrkacz

25 sierpnia 2023, 08:39

@polishplayer21: u mnie jesf tylko, że ładnie czytam (nie że najładniej)

Ale zawsze miło coś takiego usłyszeć

Avatar polishplayer21

25 sierpnia 2023, 12:26

@piotrkacz: Jak już mówią, że ładnie czytasz to jest bardzo dobrze. Co prawda nie wiem jak czytasz, ale zawsze radzę, by mikrofon mieć przed twarzą i zwracać uwagę na interpunkcję (tj. akapit- 3 s przerwy, kropka- 2 s, wszystkie inne 1, choć nie radzę liczyć). Może ktoś skorzysta z tych rad.

Avatar piotrkacz

25 sierpnia 2023, 13:23

@polishplayer21: może

Na mnie już trochę za późno nawyki mam wyrobione przez 3 lata

Avatar polishplayer21

25 sierpnia 2023, 14:47

@piotrkacz: Za późno to akurat będzie tylko w grobie

Avatar Veeebs

25 sierpnia 2023, 09:33

Ze jestem ciekawa bo co chwilę mam nowe hobby

Czyli teoretycznie typowi sie spodobało ze prawdopodobnie mam adhd ale to nieważne

Avatar piotrkacz

25 sierpnia 2023, 08:45

Najmilsze co widziałem skierowane w moją stronę, to było "dobrze, że jesteś"
A wiele razy słyszałem, że jestem zdolny (ale to jakoś na mnie szczególnego wrażenia nie robi) i oprócz tego kilka razy, że ładnie czytam w kościele (jak i raz, że mam radiowy głos, to też bylo miłe)

Widać są ludzie którzy dadzą komplement, wystarczy coś z siebie czasem dać

Teraz moja kolej
Część (większa) z was jejaki jest miłymi osobami

Avatar obeniksus

24 sierpnia 2023, 21:26

Czy "jesteś mądry, ale leniwy" to komplement? Bo jeśli tak, to słyszałem komplementy przez pół mojego życia.

Avatar Landark

24 sierpnia 2023, 21:40

@obeniksus: Raczej nie. Komplement powinien mieć tylko pozytywne znaczenie. Taki tekst to raczej forma perswazji

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2023, 01:13

@obeniksus: też mi tak powiedziano : p

Avatar Landark

24 sierpnia 2023, 21:41

Podczas ćwiczenia kreatywnego pisania powiedziano, że mam "lekkie pióro" oraz zrobiłem na nich tym tekstem wrażenie

Avatar gruby_wieprz

24 sierpnia 2023, 20:33

BigRedHawk42 stara się być miły nawet dla nieznajomych.
Bądź jak BigREdHawk42

Avatar CupOfWater

24 sierpnia 2023, 20:34

@gruby_wieprz: lubię twój nick, fajny jest
Nie zabijaj się pls bo jak nie to ja cię zabije drugi raz

Avatar gruby_wieprz

24 sierpnia 2023, 20:36

@CupOfWater: Kubek stawia na efekty.
Bądź jak Kubek.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Leszy
Dodane przez: Leszy

Fajnie że odpowiedzieli

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To by wystarczyło

A, okej

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka