Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
A, okej
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2023, 02:08
Za każdym raEm
Odpisz
27 sierpnia 2023, 18:09
Czasem nawet jak się stosujemy do tych rad to nie wychodzi... na niektóre problemy tak naprawdę ciężko dać radę ze względu na ich złożoność.
W takim wypadku często zamiast rad potrzebujemy osoby która zamiast radzić będzie przy nas, akceptować nas w chwili słabości i przy której czujemy się dobrze.
Odpisz
24 sierpnia 2023, 23:51
No nie bardzo wiadomo
Odpisz
25 sierpnia 2023, 00:59
@mafiax2006: o tych co udzielają rad
Odpisz
27 sierpnia 2023, 17:11
@mafiax2006: o pewną użytkowniczkę, która bardzo często narzeka, a jak kiedyś ludzie zaczęli jej pisać porady, to wprost przyznała, że nigdy z nich nie korzysta i wg niej to niepotrzebne.
Odpisz
27 sierpnia 2023, 17:22
@Lintu: Nic mi to nie mówi
Odpisz
27 sierpnia 2023, 17:38
@Lintu: Dlaczego ludzie mają takie problemy z mówieniem wprost, jak już i tak kogoś obgadujecie to przynajmniej nie bójcie się mówić o kogo chodzi skoro i tak pokazujecie że nie przejmujecie się czy taka osoba się obrazi skoro ją obgadujecie
Odpisz
27 sierpnia 2023, 17:40
@Lintu: o jaką użytkowniczkę chodzi mój drogi?
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2023, 17:45
@Desz7: chodzi o mnie
Dziękuję, dobranoc
Z tym narzekaniem to miałam po prostu swego czasu ciężki okres w życiu, w którym miałam wk... na wszystko niekiedy z głupich powodem (powoli staram się z tego ogarniać)
A z tym "nigdy nie skorzystam z tych rad" to nie mówiłam że nigdy ich nie użyje. Po prostu one w danej sytuacji by mi nie pomogły. Teraz odnoszę wrażenie że mogłam zareagować za ostro i jednak podziękować i powiedzieć że spróbuję, skoro wyszło na to że wolę narzekać bez przyjmowania rad xD
Przykro mi że musiałam się przyznać że chodzi o mnie, ale cóż - trzeba wziąć odpowiedzialność za to jakim z...em się było
Poza tym albo mówimy o kogo chodzi albo nie mówimy wcale (oczywiście jeśli ta osoba ma konto na jeja)
Odpisz
27 sierpnia 2023, 17:50
@BardzoOryginalnaNazwa: trzymaj się dude. Nie ukrywam, chętnie bym Cię wysłuchał z pewnych powodów na jakimś pw czy coś
Odpisz
27 sierpnia 2023, 17:50
@BardzoOryginalnaNazwa: Przynajmniej i tak przyznałaś się zachowując honor, a nie jak niektórzy co by się płaszczyli i kajali
Odpisz
27 sierpnia 2023, 17:52
@BardzoOryginalnaNazwa: Stoję po stronie BON, nie zaobserwowałem żeby w ostatnim czasie zachowywała się tak jak jest przedstawione na memie a jeżeli jest to sytuacja z kiedyś to tym bardziej ...jowe jest robienie mema o kimś kto już się nie zachowuje w sposób w jaki chcesz go przedstawić. Zwłaszcza jeżeli boisz się przyznać kogo zachowanie wyśmiewasz w memie
Odpisz
27 sierpnia 2023, 17:53
@Desz7: Akurat póki co nie mam na co narzekać (jeśli już na pierdoły, o których zapomnę po 5 minutach). Ale to doświadczenie mnie nauczyło że nawet chcąc wyrzucić emocję z siebie (bo trzymanie ich jest niezdrowe, umowny się) jednak trzeba mieć jakiś umiar
Odpisz
26 sierpnia 2023, 21:04
Przynajmniej starają się pomóc
Odpisz