Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przerwa na herbatkę
Ostry ten sędzia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Powodzenia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2014, 11:13
A potem je zjadł.
Odpisz
18 lipca 2020, 17:27
@Karso21Respawn: ?
Odpisz
16 października 2015, 13:17
nienawidzę takich ludzi tych którzy te psy wyrzucają
Odpisz
5 czerwca 2018, 23:07
@piotros23: W alternatywnej rzeczywistości jest inaczej...
Odpisz
25 czerwca 2014, 15:09
"Bezdomni też mają serce" co to za tytuł ? Bo jak ktoś jest bezdomny to od razu bezduszny sku*wysyn ?
Odpisz
26 czerwca 2014, 10:49
@Kosmita123: nie masz serca i tyle
Odpisz
26 czerwca 2014, 12:14
@ShadownSoul: ja ?
Odpisz
26 czerwca 2014, 14:21
@Kosmita123: mmmm..... taaaaaaaaa
Odpisz
26 czerwca 2014, 15:46
@ShadownSoul: na jakiej podstawie ?
Odpisz
7 kwietnia 2018, 15:12
@Kosmita123: odkop, chcę wiedzieć co bdz dalej
Odpisz
7 kwietnia 2018, 16:56
@kowalski12: nah dont want to
Odpisz
26 czerwca 2014, 14:25
albo macie jak chcecie
Odpisz
26 czerwca 2014, 14:25
masz przetłumacz to
Odpisz
26 czerwca 2014, 14:21
Yeah, she's sick of your little Deku nuts and your girly fairy face
L-I-N-K? More like L-I-N-Gay.
Odpisz
25 czerwca 2014, 20:53
Szacunek :3
Odpisz
25 czerwca 2014, 16:03
powoli odzyskuję wiarę w ludzkość
Odpisz
25 czerwca 2014, 15:41
swoje też
Odpisz
25 czerwca 2014, 13:54
Bo prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. ;)
Odpisz
25 czerwca 2014, 11:52
Oooooo soooo sweeet
Odpisz
25 czerwca 2014, 11:51
wydaje mi się, że było O.o
Odpisz
25 czerwca 2014, 11:37
Aha.Ciekawe ile mu zapłacili za tą pozę.
Odpisz
25 czerwca 2014, 13:46
Ale hejt na mnie leci.
Odpisz
25 czerwca 2014, 14:36
To twoja głupota się odbija.
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2014, 15:35
@as13zx: Sorry nie pomyślałem.
Odpisz
25 czerwca 2014, 15:36
Pisząc w swoim komentarzu sam zacząłeś mnie obrażać, a ja ci napisałem prawdę, głupi komentarz, dostajesz strzałki w dół, i twój brak ogarnięcia świadczy o tym ze to ciebie nie wychowali.
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2014, 15:42
@as13zx: Po prostu jaja sobie robiłem , a nie znaczy to to że jestem jakimś sk*rwielem.Dobra , nie kłóćmy się , żyjmy w zgodzie nie jestem jakiś idiotą , tak samo ty . No ale ok , mam nadzieję że nic do mnie już nie masz . Sprawa wyjaśniona , i miałeś rację.Nie bądźmy dzieci , jakich pełno na Jeja , że przeciągamy temat.
Odpisz
25 czerwca 2014, 15:48
Cieszę się że są tu rozgarnięci ludzie jeszcze.
Odpisz
25 czerwca 2014, 11:14
W zimną noc każdy woli ciepłe jedzenie!
Odpisz
25 czerwca 2014, 11:07
A jednak są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie :)
Odpisz