Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

2 września 2023, 04:48

Za każdym razem jak ktoś ratował w ten sposób ludzi w Czarnobylu na wskutek czego umarli to stawiali im pomnik

Avatar Traktor_is_back

19 czerwca 2025, 22:32

@JaJestemZWami: Ale nie umarli

Avatar JaJestemZWami

20 czerwca 2025, 15:59

@Traktor_is_back: żyją do dzisiaj po tym jak zmarli w przeciągu kilku tygodni od napromieniowania

Avatar Traktor_is_back

21 czerwca 2025, 14:41

@JaJestemZWami: To w końcu przeżyli czy nie?

Avatar IkarAviator

3 września 2023, 22:54

I tyle cierpienia w związku z tym wspomnieniem... co noc serce boli i zastanawiam się, co by było, gdyby nie odkręcili tych zaworów. Czasem przy tym pocą mi się oczy, bo noc ciepła, wiadomo

Avatar makaron10

1 września 2023, 14:50

przez tych sk...ysynów nie możemy grać w stalkera na codzień

Avatar DiabVCH

31 sierpnia 2023, 17:08

Pamiętam jak pokonalem Midira Mrokożerce

Avatar niggiddu

31 sierpnia 2023, 12:12

Ananienko, Baranow i Bezpałow
Te nazwiska powinno się powtarzać jako prawdziwych bohaterów z ludu, co świadomi pewnej śmierci poświęcają się, by dosłownie uratować świat (a przynajmniej jego część).

Avatar Hacjul

31 sierpnia 2023, 12:34

@niggiddu: europa to najważniejsza część świata

Avatar garnekmarzyciel

31 sierpnia 2023, 13:52

@niggiddu: człowiek baran, Ania i chłop bez fi*ta

Avatar kiwi999999

30 sierpnia 2023, 22:01

i zrobili to za grosze

Avatar Hermrona

31 sierpnia 2023, 13:39

@kiwi999999: podobno 400 rubli

Avatar Hermrona

31 sierpnia 2023, 13:38

Ja pamiętam

Avatar ultron64

30 sierpnia 2023, 22:54

Polecam książkę "O północy w Czarnobylu".

Była pisana przez ponad dekadę, bardzo dokładna a na samym końcu jest wywiad z Dyrektorem Elektrowni, 3 lata przed jego śmiercią.

Avatar Oliwier256

30 sierpnia 2023, 22:47

Pamiętam Baranova z nazwiska jak film "Czarnobyl" oglądałem. Niezły film

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2023, 22:40

Tylko niektórzy pamiętają, żeby wyciągnąć kurczaka z zamrażalki, zanim wróci mama

Avatar ultron64

30 sierpnia 2023, 22:02

Jeden z nich umarł w 2006 a reszta nadal żyje

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Za co ta premia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka