memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 sierpnia 2018, 13:28
w Polsce też
Odpisz
23 czerwca 2014, 22:43
W Rosji bardziej
24 czerwca 2014, 00:02
@dawidkowalski01: Rosjanie wolą bardziej wódkę :P
23 czerwca 2014, 20:59
Oni mówią że My jesteśmy pijakami, a to Oni mają święto piwa :D
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2018, 13:28
w Polsce też
Odpisz
23 czerwca 2014, 22:43
W Rosji bardziej
Odpisz
24 czerwca 2014, 00:02
@dawidkowalski01: Rosjanie wolą bardziej wódkę :P
Odpisz
23 czerwca 2014, 20:59
Oni mówią że My jesteśmy pijakami, a to Oni mają święto piwa :D
Odpisz