Mundial widziany w komiksach - część trzecia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
To musiało być męczące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zapraszamy
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Niezły wyczyn
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2016, 15:09
Kostaryka jest najlepsza :)
Odpisz
2 sierpnia 2014, 11:02
fuuuuuuuuuu ile tych mundiali
Odpisz
24 czerwca 2014, 11:14
Kostaryka rozwaliła system :D
Odpisz
24 czerwca 2014, 12:11
@sectus: masz pseudoliczny awatar :D
Odpisz
24 czerwca 2014, 15:03
@AnimaTroll: najpierw miała być Małgosia Teufel ale uznałem że Agatka lepsza :D
Odpisz
23 czerwca 2014, 20:07
Rozwalił mnie dowcip o herbacie...
Odpisz
23 czerwca 2014, 20:27
@figaro19: dobrze ,że nie przetłumaczyli bo było by bez sensu wtedy
Odpisz
23 czerwca 2014, 20:30
@popek9001: właśnie dlatego go nie przetłumaczyli, lol
Odpisz
23 czerwca 2014, 19:40
ale Kostaryka Anglii jeszcze nie pokonała o.O
Odpisz
23 czerwca 2014, 19:44
@Mirek01: Ale Anglia już odpadła.
Odpisz