Zdiagnozowano niedobór atencji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Brawo za czujność!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2023, 17:03
Na przyszłość polecam nie mierzyć wszystkich swoją miarą
Odpisz
19 września 2023, 10:11
ale gdzie tutaj mamy mierzenie innych swoją miarą?
Odpisz
19 września 2023, 21:35
@Maly_modelarz15: no w memie może nie jest wprost, ale op oczekuję, że inni zauważą jego brak tak jak on by to zrobił w przypadku braku jego znajomych. To chyba ma na myśli Aishla.
Chociaż ja bym inaczej zinterpretował sens mema.
Odpisz
19 września 2023, 21:39
@BUMPYSIA: Dzięki za wyjaśnienie
Odpisz
19 września 2023, 23:16
@BUMPYSIA: tylko że taka reakcja, jaka była tu oczekiwana jest normalna i jeżeli jest tam jakiś prawdziwy ziomek, to zwróci uwagę na tego jednego, który nagle umilkł.
I to nie jest jakaś "własna" miara, a zwykłe człowieczeństwo.
Odpisz
20 września 2023, 12:28
@Maly_modelarz15: no tak masz rację, ale takie testowanie swoich znajomych trochę nie jest fair moim zdaniem. Jeżeli naprawdę wycofujesz się społecznie i nikomu nie mówisz dlaczego, to nie oczekiwałbym większego zainteresowania od luźnie znanych mi osób. Przyjaciel też nie zawsze zareaguje, bo może mieć taki charakter, ale lepiej pierwszym się odezwać o swoich trudnościach, żeby pielęgnować przyjaźń.
Taka rada
Odpisz
25 września 2023, 20:35
@BUMPYSIA: a to zgadza się, nie powinno się tak wystawiać znajomych celowo na próbę. Mówiłem tylko o reakcji z zewnątrz.
Odpisz
25 września 2023, 17:40
Ja zauważyłem troche wiesz Linciu i chioł żech ci napisać pod profilem ale nie da siem i nieważne zresztą. Understandable. Miłego dnia.
Odpisz
20 września 2023, 01:43
To dosłownie ja po odejściu z pracy, której byłem oddany, starałem się bardzo długo, żeby wypracować sobie dobre stanowisko.
Do tego czułem się szanowany i traktowany po przyjacielsku (do czasu).
Smutne i boli mnie to, że się ze mną nawet nie pożegnali, z tego co wiem już zdążyli o mnie zapomnieć. A minął dopiero miesiąc, kiedy to pracowaliśmy ze sobą ponad rok.
Odpisz
19 września 2023, 09:58
Całe moje życie w pigułce. Nagle bym zniknęła i nikt (oprócz osób które by to bezpośrednio dotknęło: zmiana grafiku w pracy, współlokatorka która musi zapłacić za cały czynsz zamiast za połowę) by tego nie zauważył
Odpisz
19 września 2023, 08:44
Witamy na heja.pl
Odpisz
13 września 2023, 14:13
Nierel, ja jestem codziennie aktywny, bo dzień bez wyzywania ultrona jest dniem straconym
Odpisz
13 września 2023, 14:39
@TypowyFanFallouta: A co jak zabraknie Ultrona ?
Odpisz
13 września 2023, 15:44
@Dyzer: wtedy to wygrane życie
Odpisz
13 września 2023, 17:04
@Murarzowa: Marzenie..
Odpisz
13 września 2023, 14:33
Mnie nie było tydzień
i ktoś to zauważył
Odpisz
13 września 2023, 15:44
@Boberek00: nwm
Ja na przykład takie rzeczy zauważam po dłuższym czasie
Ale zauważam
Odpisz
13 września 2023, 14:47
Rel
Odpisz
13 września 2023, 14:14
W tej chwili chyba rel, nwm jestem za mała aktywny by zobaczyć czy kogoś to obchodzi, XD.
Odpisz
13 września 2023, 14:22
@Darwidx: rel
Odpisz