Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
Tacy sami, a ściana między nami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Równi i równiejsi
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2023, 16:25
Wyjaśni ktoś?
Odpisz
1 października 2023, 13:21
Logo.exe
Odpisz
24 września 2023, 22:10
Logo.mp3
Odpisz
14 września 2023, 19:42
logo.txt
Odpisz
18 września 2023, 09:28
@Peroczek: logo.exe
Odpisz
18 września 2023, 12:14
@Jestem_fajny: logo.bin
Odpisz
19 września 2023, 09:00
@Peroczek: logo.py
Odpisz
19 września 2023, 16:09
@Jestem_fajny: logo.sh
Odpisz
20 września 2023, 08:59
@Peroczek: logo.sb3
Odpisz
20 września 2023, 18:19
@Jestem_fajny: logo.ps1
Odpisz
18 września 2023, 11:13
logo.com
Odpisz
Edytowano - 14 września 2023, 17:40
Ja mam logo.blend
W sumie fajnie
Nieskończoność rozdzielczości, a w dodatku możesz z nim robić co chcesz, lepsze nawet od grafiki wektorowej
Odpisz
14 września 2023, 13:30
Superiority grafiki wektorowej
Odpisz