Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

1 października 2023, 13:20

Za każdym razem

Avatar LATARNICZY

18 września 2023, 13:24

Z mojego życia wiem tyle że nie podobałem ta popularna fraza padła "fuj"się w jakoś 4-7klasy i tak w 2 liceum ta dziewczyna która to mówiła sama mnie podrywała na imprezie u kolegi życie jest tak nie przewidywalne że ciężko cokolwiek stwierdzić

Avatar Hacjul

18 września 2023, 08:36

Hehe bo wiecie jaka ona jest kurde tutaj ma władzę nie by ciebie od brzydkich wyzywać co nie kurde

Avatar IkarAviator

18 września 2023, 08:06

Też kiedyś próbowałem zaproponować zjedzenie obiadu ze szkolnej stołówki

Avatar
ddawdad

15 września 2023, 16:30

W sumie kiedyś usłyszałem od dziewczyny "fuj", także ten 👍

Avatar Dyzer

Edytowano - 15 września 2023, 16:32

Ja z kolei od chłopaka także rel

Avatar Dragonix18

15 września 2023, 16:34

Od ilu dziewczyn usłyszałeś że jesteś przystojny tho

Avatar mont111

15 września 2023, 16:34

@Dyzer: fuj

Avatar Dyzer

15 września 2023, 16:35

@mont111: 😭

Avatar mont111

15 września 2023, 16:36

@Dyzer: spokojnie żartowałem ptysiu

Avatar
ddawdad

Edytowano - 15 września 2023, 16:36

@Dragonix18: Myślisz, że ja to liczę?
W ogóle zawsze mnie to śmieszyło, że w szkole to dziewczyny mnie unikały lub traktowały jak jakiegoś potwora z bagien, a jakieś randomowe baby z ulicy co chwila mnie zaczepiają w jakiejkolwiek formie. Nawet nie wiem czemu.

Avatar Dragonix18

15 września 2023, 16:37

Czyli wychodzisz na zero więc nie narzekaj

Avatar Dyzer

Edytowano - 15 września 2023, 16:39

Bo w szkole jest inna mentalność dlatego tak cie traktowały ale nie usprawiedliwiam ich jakby co

Avatar mont111

15 września 2023, 16:39

czyli wystatarczy cie lepiej poznać by przestać cie lubić?

Avatar
ddawdad

15 września 2023, 16:40

@mont111: Nie wiem, Angelusia nie narzeka.

Avatar mont111

15 września 2023, 16:42

bo nie znajdzie drugiego takiego który będzie dawał się bić

Avatar Dyzer

Edytowano - 15 września 2023, 16:43

@mont111: Oj znalazłaby

Avatar
ddawdad

15 września 2023, 16:43

@mont111: Dobra, weź mi tu nie mędrkuj, pasztecie homogenizowany.

Avatar mont111

15 września 2023, 16:44

nie jestem królikiem

Avatar Dyzer

15 września 2023, 16:44

Proszę go nie obrażać >_<

Avatar
ddawdad

15 września 2023, 16:44

@mont111: No to mówię, że Cię już na paszter przerobili. Homogenizowany w dodatku.

Avatar CupOfWater

15 września 2023, 16:45

Spokojnie, jest tylko jedna osoba której opinia na ten temat powinna cię obchodzić....

a jest nią Reich

Avatar Dyzer

15 września 2023, 16:45

Wcale że nie >_<

Avatar
ddawdad

15 września 2023, 16:46

@CupOfWater: Ściśnij, śmierdzielu.

Avatar Kolo_killer

15 września 2023, 16:46

Avatar mont111

15 września 2023, 16:43

w sumie rel

Avatar CupOfWater

15 września 2023, 16:26

ale przynajmniej nie powiedziała nie

Avatar Dyzer

15 września 2023, 16:28

@CupOfWater: Poza tym zawsze nie rozumiałem naśmiewania się z kogoś kto próbuje do ciebie zagadać czy to chłopak czy dziewczyna jakby naprawdę tak ciężko poprostu odmówić powiedzieć nie jestem zainteresowany/zainteresowana ?

Avatar Kolo_killer

15 września 2023, 16:29

@Dyzer: nie znam chłopaka który by się naśmiewał

Avatar Dyzer

15 września 2023, 16:31

@Kolo_killer: Ja akurat znam paru takich ch*jkòw

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

A, okej

Mało znany szczegół

Fajnie że odpowiedzieli

Można, tylko trzeba wstawać rano

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka