Na którym poziomie jesteś?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Mało znany szczegół
Nie znoszę kleszczy
Brawo za czujność!
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2023, 10:14
Poziom: student
Odpisz
20 września 2023, 18:22
Alkoholizm to jak ciągle chlejesz a nie raz na jakiś czas żeby się nawalić. Więcej alkoholików wali piwo dzień w dzień po kilka zgrzewek nawet, a nie jakąś herbatę za dwie wypłaty twojej starej.
Odpisz
19 września 2023, 15:12
Nie pie.... dawaj tadzia
Odpisz
17 września 2023, 17:00
Jestem niemalże abstynentem.
Odpisz
17 września 2023, 00:36
Co ty wiesz o alkoholu...
Odpisz
17 września 2023, 00:45
@AlMalina: imo paliwo rakietowe najlepsze
Odpisz
17 września 2023, 10:33
@AlMalina: wtf pstrąg w czekoladzie wódka
Odpisz
17 września 2023, 07:15
Żeby pić gówno w płynie co zowie się Heineken trzeba być ultra zaawansowanie uzależnionym od alkoholu i mieć wypalone wszelkie kubki smakowe.
Odpisz
17 września 2023, 03:19
Nie param się magią tego typu.
Odpisz
17 września 2023, 01:17
Tak mi się przypomniało
Odpisz
Edytowano - 17 września 2023, 00:33
mam fenomen gdzie jestem w stanie wypić eksperta, ale zaawansowanego już nie
Odpisz
17 września 2023, 00:46
to jest normalność, fenomen to ktoś to potrafi pić zaawansowane.
Odpisz
17 września 2023, 00:53
@BlackSensey: moja mama nim jest więc. ona dużo potrafi wypić, natomiast gdybyś mi dał kieliszek wina to odpadam
Odpisz
17 września 2023, 00:54
losowy alkohol > wino
Odpisz
17 września 2023, 00:57
@BlackSensey: ale wino miodowe jest 10/10
Odpisz
17 września 2023, 01:16
nah whisky lepsze
Odpisz
Edytowano - 17 września 2023, 00:32
jestem dumny z bycia na poziomie ekspert
Odpisz
17 września 2023, 00:19
Na najwyższym poziomie powinien być denaturat
Odpisz
17 września 2023, 00:19
nah to są sztuki zakazane.
Odpisz
17 września 2023, 00:27
piwo zero wylądowało by w takim razie W ŚMIETNIKU K...A bo tam jego miejsce to nawet alkocholu nie ma
Odpisz
17 września 2023, 00:29
@GLADOSthepotato: tak jak sokole oko ha tfu
Odpisz