Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ikony
Mało znany szczegół
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2014, 21:06
Jakie anime?
Odpisz
2 kwietnia 2017, 00:34
@Shauni: Toaru Majutsu no Index
Odpisz
15 listopada 2015, 20:30
ACCELERATOR
Odpisz
15 listopada 2015, 20:31
@Pojewalnietaax3: Julka plz, nie śliń się.
Odpisz
15 listopada 2015, 20:34
będę
to jestem ja rozumiesh?!?!?
ja tu jesthem!
Ja do choleruki
Odpisz
15 listopada 2015, 20:38
@Pojewalnietaax3: Ty jesteś L, ty jesteś Juuzou, ty jesteś Accelerator... kim ty ku*wa nie jesteś?
Odpisz
15 listopada 2015, 20:41
Julie
Odpisz
15 listopada 2015, 20:41
@Pojewalnietaax3: A no w sumie...
Odpisz
15 listopada 2015, 20:44
XDDDDD
Odpisz
15 listopada 2015, 20:54
@Pojewalnietaax3: Bo tak trochę ja i wiesz xDDD
Odpisz
25 czerwca 2014, 21:22
Toaru Majutsu no Index - polecam ^^
Odpisz
15 listopada 2015, 20:31
@RDash: To anime jest głupie, jedyna normalna postać to Accelerator
Odpisz
27 czerwca 2014, 23:03
._.
Odpisz
26 czerwca 2014, 15:22
Jedyne to co tutaj zauważyłem to to że za blisko monitora siedzi i go oczy potem bolą bo odległość od monitora powinno sie mierzyć od jego przekontnej :D
Odpisz
26 czerwca 2014, 01:18
Załapałem dopiero po 5 minutach rozkminiania... Myślenie o 1 w nocy jest takie trudne >.<
Odpisz
25 czerwca 2014, 21:32
Accelerator <3 moja ulubiona postać z tego anime. Dlaczego przegrał ;__;
Odpisz
25 czerwca 2014, 21:47
@Lilliane123: a o czym jest to anime że on przegrał
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2014, 21:50
@mrklorens: Nasz główny bohater (fapacz) ma moc negacji innych mocy, jednak nie jest uznawany w "rankingu" mocy, dla systemu nie ma żadnej, a Accelerator (ten z avka) jest najsilniejszy ze wszyskich, kontroluje wszystkie wektory jakie wejdą w kontakt z jego skórą, co za tym idzie, odbicie ataku, który neguje moc jest raczej ciężkie.
Podsumowując: Accel niszczy wszystko co wejdzie z nim w kontakt, a ten drugi przy dotknięciu prawej ręki po prostu "wyłącza" tę moc.
Odpisz
15 listopada 2015, 20:33
@alfonsinio: Co jest absurdem, bo Accelerator jest silniejszy, a ten je*any 0poziomowiec i tak potrafi jego tarczę ,,przebić'', mam ból wielki, poza tym Acceleratora strasznie zepsuli przez to coś na szyi i tą cho**rną Last Order.
Gdzie jest ten stary psychopata?
Odpisz
25 czerwca 2014, 21:09
To śmieszne, bo takie prawdziwe...
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2014, 21:04
Taka porażka... mam nadzieję, że chociaż umył rękę.
I tak zabiję!
Odpisz