Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Shauni

25 czerwca 2014, 21:06

Jakie anime?

Avatar Archeologwinternetach

2 kwietnia 2017, 00:34

@Shauni: Toaru Majutsu no Index

Avatar Pojewalnietaax3

15 listopada 2015, 20:30

ACCELERATOR

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2015, 20:31

@Pojewalnietaax3: Julka plz, nie śliń się.

Avatar Pojewalnietaax3

15 listopada 2015, 20:34

będę
to jestem ja rozumiesh?!?!?
ja tu jesthem!
Ja do choleruki

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2015, 20:38

@Pojewalnietaax3: Ty jesteś L, ty jesteś Juuzou, ty jesteś Accelerator... kim ty ku*wa nie jesteś?

Avatar Pojewalnietaax3

15 listopada 2015, 20:41

Julie

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2015, 20:41

@Pojewalnietaax3: A no w sumie...

Avatar Pojewalnietaax3

15 listopada 2015, 20:44

XDDDDD

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2015, 20:54

@Pojewalnietaax3: Bo tak trochę ja i wiesz xDDD

Avatar RDash

25 czerwca 2014, 21:22

Toaru Majutsu no Index - polecam ^^

Avatar Pojewalnietaax3

15 listopada 2015, 20:31

@RDash: To anime jest głupie, jedyna normalna postać to Accelerator

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2014, 23:03

._.

Avatar szczytnik

26 czerwca 2014, 15:22

Jedyne to co tutaj zauważyłem to to że za blisko monitora siedzi i go oczy potem bolą bo odległość od monitora powinno sie mierzyć od jego przekontnej :D

Avatar Miziak

26 czerwca 2014, 01:18

Załapałem dopiero po 5 minutach rozkminiania... Myślenie o 1 w nocy jest takie trudne >.<

Avatar Lilliane123

25 czerwca 2014, 21:32

Accelerator <3 moja ulubiona postać z tego anime. Dlaczego przegrał ;__;

Avatar mrklorens

25 czerwca 2014, 21:47

@Lilliane123: a o czym jest to anime że on przegrał

Avatar alfonsinio

Edytowano - 25 czerwca 2014, 21:50

@mrklorens: Nasz główny bohater (fapacz) ma moc negacji innych mocy, jednak nie jest uznawany w "rankingu" mocy, dla systemu nie ma żadnej, a Accelerator (ten z avka) jest najsilniejszy ze wszyskich, kontroluje wszystkie wektory jakie wejdą w kontakt z jego skórą, co za tym idzie, odbicie ataku, który neguje moc jest raczej ciężkie.
Podsumowując: Accel niszczy wszystko co wejdzie z nim w kontakt, a ten drugi przy dotknięciu prawej ręki po prostu "wyłącza" tę moc.

Avatar Pojewalnietaax3

15 listopada 2015, 20:33

@alfonsinio: Co jest absurdem, bo Accelerator jest silniejszy, a ten je*any 0poziomowiec i tak potrafi jego tarczę ,,przebić'', mam ból wielki, poza tym Acceleratora strasznie zepsuli przez to coś na szyi i tą cho**rną Last Order.
Gdzie jest ten stary psychopata?

Avatar majki909

25 czerwca 2014, 21:09

To śmieszne, bo takie prawdziwe...

Avatar alfonsinio

Edytowano - 25 czerwca 2014, 21:04

Taka porażka... mam nadzieję, że chociaż umył rękę.
I tak zabiję!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ikony

Mało znany szczegół

Zdeklasowani znowu

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka