Oto co zajmuje nasze myśli
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Co to takiego?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2023, 21:13
Myślę o obu
Odpisz
22 września 2023, 22:36
Ja o obu.
Nie żartuję, autentycznie codziennie myślę o obu.
Odpisz
21 września 2023, 08:27
Ja myślę o upadku Bizancjum
Odpisz
21 września 2023, 08:36
@wiedeni: tak samo mam, ale tego już nie da się naprawić,
A zjednoczenie Polski z Białorusią chcę zobaczyć przed moją śmiercią.
Odpisz
21 września 2023, 10:24
z bialorusią? Dlaczego?
Odpisz
21 września 2023, 10:45
dlaczego akurat z Białorusią?
Odpisz
21 września 2023, 10:45
@Katrina2712: Bo to jest historyczna Litwa, a więc tylko tak może powrócić Rzeczypospolita Obojga Narodów.
Po za tym na Białorusi wszystko mówi o historii Polski, a Białorusini to naród bardzo bliski Polakom i mają praktycznie taki sam język i żadnych historycznych niesnasków, po za tym są bardzo pracowici, gościnni i mili - myślę, że każdy Polak czuje się dobrze wśród Białorusinów.
polecam "nadberezyńcy" najpiękniejszą powieść napisaną właśnie w dialekcie polsko-białoruskim.
Odpisz
22 września 2023, 07:41
nie zgodze się z tym. Bialorusini są bardzo silnie zrusyfikowani, nawet jezeli nie popieraja łukaszenki to dalej im blizej teraz do ruskich niż do polaków. Wiem bo sporo ich przychodzi jako klienci do sklepu w którym pracuję
Odpisz
21 września 2023, 18:21
O borze lesisty. Wielka i Potężna Rzeczpospolita Obojga Narodów
Odpisz
21 września 2023, 15:23
Polacy nie gęsi i swoją nostalgię mają
Odpisz
21 września 2023, 10:02
Ja jestem zafascynowany Rzeczpospolitą Trojga Narodów, polecam sobie poczytać
Odpisz
21 września 2023, 10:00
Ja za to myślę codziennie o PRL.
Dzisiaj myślę o tym, jak do uja Gierek wyobrażał sobie, że wzbogaci swój kraj zadłużając się na zachodzie. JAK?!
Odpisz
18 września 2023, 16:34
Myślimy o wielkiech lechii
Odpisz
18 września 2023, 17:34
@PuyoPuyo: sorry missclick miała być zielona
Odpisz
18 września 2023, 15:54
ja tam mysle o golych panach 🥰🥰🤭🤭🤪
Odpisz
18 września 2023, 16:01
@OyobYddub: Nie myślisz
Odpisz
Edytowano - 18 września 2023, 16:20
@OyobYddub: to jakiś trollerski multik?
Odpisz
18 września 2023, 16:55
@OyobYddub: 😋😋🥰🥰🥰😏😏😏
Odpisz
21 września 2023, 09:57
@OyobYddub: seks nie istnieje
Odpisz
22 września 2023, 02:12
@OyobYddub: ja o fembojach
Odpisz