Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2023, 12:17
Albo że nie potrafią żyć bez naćp*nia się.
Odpisz
24 września 2023, 13:55
@Anantashesha: albo że potrzebują się naćpać, żeby tolerować idiotow I debilizmy
Odpisz
25 września 2023, 20:15
@Annika1: Czyli nie potrafią żyć bez naćp*nia się :)
Odpisz
25 września 2023, 11:38
Jak można pić coś tak nieszmacznego
Odpisz
24 września 2023, 13:35
Je*ć kawę
Odpisz
Edytowano - 24 września 2023, 16:38
rispi.erdalaj
I'm risperdone
Odpisz
24 września 2023, 15:04
Ja mam tak przed posiłkiem.
Odpisz
24 września 2023, 14:30
Bez kawy po prostu się nie da żyć w takim świecie.
Odpisz
24 września 2023, 12:15
Albo że nie potrafią żyć bez naćpania się.
Odpisz
22 września 2023, 09:25
Ja mówię żeby nie gadali ze mną do póki nie wypije kawy i nie pije kawy.
Odpisz
21 września 2023, 21:08
Mogę żyć kompletnie bez kawy. Większośc z was una, że nie lapie tego vibe'u, że jestem poza grupą fajnych ludzi, ale pasywny przychód z pieniędzy niewydanych na kawę mi to wynagradza
Odpisz
21 września 2023, 21:15
@IkarAviator: No ale ze mną się nie napijesz kawy ze mną?
Odpisz
21 września 2023, 21:40
@Dyzer: Jak się trochę poprawisz, to i ty stawiasz to się napiję
Odpisz
21 września 2023, 22:12
@IkarAviator: Jak to się poprawię?a co jest ze mną nie tak?poza byciem horny,depresso i gejem?
Odpisz
21 września 2023, 22:29
@Dyzer: Tak poza tym to nic, to nawet fajny jesteś. Depresję mamy wszyscy, a horny umiemy kontrolować, ale bycie gejem jest gejowe
Odpisz
21 września 2023, 23:04
@IkarAviator: To co nie jest gejowe w takim razie?
Odpisz
22 września 2023, 08:30
@IkarAviator: oszczędność to nie pasywny przychód
Odpisz
22 września 2023, 08:37
@Dyzer: Nie bycie gejem
Odpisz
22 września 2023, 08:39
@Orzechowy:
Odpisz
22 września 2023, 09:12
@IkarAviator: Ok
Odpisz
22 września 2023, 03:43
Nie mów do mnie przed 2 godzinami od wstania z łóżka.
Przyznaję się, że jestem nieprzyjemny, dopóki faza nie wejdzie.
Odpisz
21 września 2023, 22:07
Kawa nie jest konieczna, ale jej zrobienie i wypicie zajmuje mniej więcej tyle, by mózg doszedł do siebie po spanku i mówienie stało się normalną czynnością, a nie tytanicznym intelektualnym wysiłkiem połączonym z wielką falą irytacji.
Odpisz
21 września 2023, 20:55
Jestem naćpany dopóki nie poranną kawą
Odpisz
21 września 2023, 20:54
Nie ćpać zwiedzać
Odpisz