Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mont111

28 września 2023, 18:40

Co to stany lękowe?

Avatar Denominativus

28 września 2023, 18:41

@mont111: Jak masz napady strachu bez powodu.

Tj. Pie....enie i lenistwo według większości rodziców

Avatar mont111

28 września 2023, 18:42

@Denominativus: czyli napady paniki?

Avatar Ferament

28 września 2023, 18:42

@mont111: choroba XXI wieku wymyślona przez lobby donalda tfuska i innych komuchów

Avatar Denominativus

28 września 2023, 18:42

@mont111: Coś w tym stylu, ale niekoniecznie aż tak intensywne

Avatar Ferament

28 września 2023, 18:42

@mont111: choroba XXI wieku wymyślona przez lobby donalda tfuska i innych lewaków

Avatar mont111

28 września 2023, 18:45

@Denominativus: jaka jest tego naukowa nazwa bym mógł sobie na Wikipedii poczytać?

Avatar Denominativus

28 września 2023, 18:46

@mont111: Zasadniczo zaburzenia lękowe, chociaż to trochę szersze pojęcie niż to co z reguły rozumiemy jako "stany lękowe"

Avatar mont111

28 września 2023, 18:47

@Denominativus: ale zaburzenia lękowe to cała grupa chorób
w dodatku mam jedną z nich

Avatar mont111

28 września 2023, 18:49

@mont111: chyba że masz na myśli zespół lęku uogólnionego

Avatar Denominativus

28 września 2023, 18:51

@mont111: Przyznam się, w tej chwili nie pamiętam, ale zapewniam cię, że się w nich zawiera

Avatar mont111

28 września 2023, 18:52

@Denominativus: ja wiem co się zawiera tylko pytam o którą chorobę Ci chodzi

Avatar Denominativus

28 września 2023, 19:00

@mont111: Prawdopodobnie o zespół lęku uogólnionego, ale moja literatura jest po angielsku. Jeśli chodzi o polskie nazewnictwo wiem tyle co ty + to co gdzieś coś zasłyszałam

Avatar chlipchliphurra

Edytowano - 28 września 2023, 19:03

@mont111: stan lękowy to określenie po prostu na sytuacje w której czujesz jakieś zagrożenie, no nie, fobie, ataki paniki są różnymi jego rodzajami
czasem się tego używa jako synonim zaburzeń po prostu, że utrzymuje ci się niepokój i objawy lęku, nie ma większej filozofii xd

Avatar Denominativus

28 września 2023, 19:04

@chlipchliphurra: O brawo, ktoś merytoryczny!

Avatar mont111

28 września 2023, 19:07

Avatar chlipchliphurra

28 września 2023, 19:24

@Denominativus: lata nerwicy zrobiły swoje XD

Avatar mont111

28 września 2023, 19:25

@chlipchliphurra: ludzie tu są strasznie znerwicowani i zdepresjonowani

Avatar chlipchliphurra

28 września 2023, 19:49

@mont111: no cóż, czasem są takie momenty że nie wiesz co ze sb zrobić i szukasz sposobu na zajęcie przykrych myśli
przy nerwicy i depresji aż za dużo tych momentów, a internet jest łatwo dostępny, soo ¯\_(ツ)_/¯

Avatar mont111

28 września 2023, 19:50

@chlipchliphurra: nwm
a ty jaką nerwice miałaś?

Avatar chlipchliphurra

28 września 2023, 20:13

@mont111: mordo, a czego to ja nie miałam XD fobia społeczna, ataki paniki 24/h, derealizacja, lęk uogólniony, depresja, wgl cały układ nerwowy rozregulowany, nawet mini natręctwa

Avatar Ferament

28 września 2023, 20:14

Avatar mont111

28 września 2023, 20:14

Avatar mont111

28 września 2023, 20:35

@chlipchliphurra: nie chce cie obrażać ani nic
ale to jest fajne w jeja
irl kiedyś myślałem że mam okropnie i pytałem czemu mnie to spotyka
wchodzę na jeja i jestem najbardziej sanity jejakiem

Avatar chlipchliphurra

28 września 2023, 22:10

@mont111: dlatego trzeba się grzecznie leczyć żeby mocniej nie przetrzepało xD
ja ogólnie widziałam w szpitalach tak smutnych, przerażonych i obłąkanych ludzi że nawet nw, po prostu mi przykro że kogoś dopada taka choroba i podziwiam każdego kto się nie poddaje, próbuje żyć dalej i stara jak może mimo że mu głowa dokucza

Avatar mont111

29 września 2023, 07:12

@chlipchliphurra: ja się bałem że przez to że za wcześnie odstawiłem leki to cały cyrk zacznie się od nowa
a teraz czuję się dobrze po tych nowych lekach i w sumie myślę że nie będę musiał ich brać za długo

Avatar IkarAviator

28 września 2023, 23:53

Jest rycerz, jest główna?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Deal życia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pilne

Brawo za czujność!

Drewniany kominek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka