Koszmarne jest życie z lękami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pilne
Brawo za czujność!
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 września 2023, 18:40
Co to stany lękowe?
Odpisz
28 września 2023, 18:41
@mont111: Jak masz napady strachu bez powodu.
Tj. Pie....enie i lenistwo według większości rodziców
Odpisz
28 września 2023, 18:42
@Denominativus: czyli napady paniki?
Odpisz
28 września 2023, 18:42
@mont111: choroba XXI wieku wymyślona przez lobby donalda tfuska i innych komuchów
Odpisz
28 września 2023, 18:42
@mont111: Coś w tym stylu, ale niekoniecznie aż tak intensywne
Odpisz
28 września 2023, 18:42
@mont111: choroba XXI wieku wymyślona przez lobby donalda tfuska i innych lewaków
Odpisz
28 września 2023, 18:45
@Denominativus: jaka jest tego naukowa nazwa bym mógł sobie na Wikipedii poczytać?
Odpisz
28 września 2023, 18:46
@mont111: Zasadniczo zaburzenia lękowe, chociaż to trochę szersze pojęcie niż to co z reguły rozumiemy jako "stany lękowe"
Odpisz
28 września 2023, 18:47
@Denominativus: ale zaburzenia lękowe to cała grupa chorób
w dodatku mam jedną z nich
Odpisz
28 września 2023, 18:49
@mont111: chyba że masz na myśli zespół lęku uogólnionego
Odpisz
28 września 2023, 18:51
@mont111: Przyznam się, w tej chwili nie pamiętam, ale zapewniam cię, że się w nich zawiera
Odpisz
28 września 2023, 18:52
@Denominativus: ja wiem co się zawiera tylko pytam o którą chorobę Ci chodzi
Odpisz
28 września 2023, 19:00
@mont111: Prawdopodobnie o zespół lęku uogólnionego, ale moja literatura jest po angielsku. Jeśli chodzi o polskie nazewnictwo wiem tyle co ty + to co gdzieś coś zasłyszałam
Odpisz
Edytowano - 28 września 2023, 19:03
@mont111: stan lękowy to określenie po prostu na sytuacje w której czujesz jakieś zagrożenie, no nie, fobie, ataki paniki są różnymi jego rodzajami
czasem się tego używa jako synonim zaburzeń po prostu, że utrzymuje ci się niepokój i objawy lęku, nie ma większej filozofii xd
Odpisz
28 września 2023, 19:04
@chlipchliphurra: O brawo, ktoś merytoryczny!
Odpisz
28 września 2023, 19:07
@chlipchliphurra: thx
Odpisz
28 września 2023, 19:24
@Denominativus: lata nerwicy zrobiły swoje XD
Odpisz
28 września 2023, 19:25
@chlipchliphurra: ludzie tu są strasznie znerwicowani i zdepresjonowani
Odpisz
28 września 2023, 19:49
@mont111: no cóż, czasem są takie momenty że nie wiesz co ze sb zrobić i szukasz sposobu na zajęcie przykrych myśli
przy nerwicy i depresji aż za dużo tych momentów, a internet jest łatwo dostępny, soo ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
28 września 2023, 19:50
@chlipchliphurra: nwm
a ty jaką nerwice miałaś?
Odpisz
28 września 2023, 20:13
@mont111: mordo, a czego to ja nie miałam XD fobia społeczna, ataki paniki 24/h, derealizacja, lęk uogólniony, depresja, wgl cały układ nerwowy rozregulowany, nawet mini natręctwa
Odpisz
28 września 2023, 20:14
@chlipchliphurra: xd
Odpisz
28 września 2023, 20:14
@chlipchliphurra: grubo
Odpisz
28 września 2023, 20:35
@chlipchliphurra: nie chce cie obrażać ani nic
ale to jest fajne w jeja
irl kiedyś myślałem że mam okropnie i pytałem czemu mnie to spotyka
wchodzę na jeja i jestem najbardziej sanity jejakiem
Odpisz
28 września 2023, 22:10
@mont111: dlatego trzeba się grzecznie leczyć żeby mocniej nie przetrzepało xD
ja ogólnie widziałam w szpitalach tak smutnych, przerażonych i obłąkanych ludzi że nawet nw, po prostu mi przykro że kogoś dopada taka choroba i podziwiam każdego kto się nie poddaje, próbuje żyć dalej i stara jak może mimo że mu głowa dokucza
Odpisz
29 września 2023, 07:12
@chlipchliphurra: ja się bałem że przez to że za wcześnie odstawiłem leki to cały cyrk zacznie się od nowa
a teraz czuję się dobrze po tych nowych lekach i w sumie myślę że nie będę musiał ich brać za długo
Odpisz
28 września 2023, 23:53
Jest rycerz, jest główna?
Odpisz