Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niegrzeczny Oskarek
Niezniszczalne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2023, 15:20
Ok, augi są spoko, ale obczaj to cudo (ptrd-41)
Odpisz
3 października 2023, 19:54
@Zpolskijestem0: wściekła rura
Odpisz
29 września 2023, 20:52
Nigdy nie lubiłem augów tbh
\___/
Odpisz
29 września 2023, 20:55
@Litereallysheep1: Szanuję twoja opinię, Dosłowanieowcopierwsza, ale się z nią nie identyfikuję
Odpisz
29 września 2023, 21:56
@Litereallysheep1: A ja miałem slabość do AUGów... nawet jeśli sa francuskie i mają serie po trzy pociski z magazynkiem niepodzielnym przez trzy (wtf). To jednak, że masz inne preferencje, czyni cie dobrym kompanem do drużyny, bo najlepiej jest, gdy zespół specjalizuje się w różnych broniach i różnych sposobach prowadzenia ofensywy. Jaką broń więc preferujesz?
Odpisz
2 października 2023, 01:37
@IkarAviator: Nie wiem czy taki zamiar był, ale pojemjość magazynka niepodzielna przez ilość strzałów w serii ma trochę sensu.
Wiesz że wszystko wystrzeliłeś jak strzelisz niepełną serię.
Odpisz
2 października 2023, 17:03
@IkarAviator: AUG (StG77) jest austriacki i strzela normalnymi seriami oraz ogniem pojedynczym. Natomiast to FAMAS jest francuski i posiada magazynek z liczbą niepodzielną przez 3 (25)
Odpisz
2 października 2023, 20:02
@VernonRoche: Jesteś pewien? Bo jak tak, to się trochę wygłupiłem. Sprawdzę tę informację, dziękuję
Odpisz
2 października 2023, 06:07
Jfk head blowing moment?
Odpisz
30 września 2023, 00:07
Dwójnóg do AUGa, on nawet nie ma przedłużonej lufy
Odpisz