Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie idź!
No to posłuchane
Lekko nie będzie
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2023, 19:51
A gry autosave`ami właśnie nauczyly nas tego że gra zawsze sie sama zapisuje i nie trzeba zapisywyać gry w czasie sesji, bo wiekszość gier ma ta funkcję. Problem w tym pojawia się jak gra niema tej funkcji, a myślimy, ze ma i okazuje sie ze jak np. wywali prąd w czasie gry i tracimy nawet kilka godzin gry. To i tak jest niczym przy padniętym całkowicie dysku, a nie mamy kopii zapasowej danych. Wtedy tracimy wszystkie dane w tym zapisy. Muzykę zawsze odnowa pobierzesz z neta , a np naszego świata z Minecrafta juz nie.
Odpisz
3 października 2023, 10:03
Wciąż nie rozumiem dlaczego wiele popularnych gier nie ma autosave'a np. Subnautica, to ile razu zawiesiło mi grę marnując godziny postępu nie zlicze
Odpisz
2 października 2023, 10:42
SCP:CB mnie nauczyło saveować i zamykać drzwi za sobą
Odpisz
2 października 2023, 21:13
@Schabowy_nie_mielony: rel, pamiętam jak stare wersje ciągle miały tendencję do wywalania "memory access violation" i zamykania gry
Odpisz
3 października 2023, 07:49
@szklanka67: osoby, które nie lubią CB powinny popełnić Save w windzie
Odpisz
3 października 2023, 09:09
@Schabowy_nie_mielony: nie róbmy im tego
Odpisz
3 października 2023, 09:42
@papcio2137: You should Save in a tesla. NOW
Odpisz
2 października 2023, 21:43
Ja tak wyglądałem, jak na hardcorze w minecraft zamiast lamerskiego budowania się przez wyspy zrobiłem maszynę z pistonów, którą przelatywałem nad gigantycznym voidem i nagle wszystko się scięło na 5 sekund. Najgorsze było to, że nie kiałem slime blocków i używałem honey blocków, które mają 0.9 bloka hitboxu, więc przez te dwa pixele między blokami mogłem wylecieć
Odpisz
2 października 2023, 22:36
@IkarAviator: ok kidzie
Odpisz
3 października 2023, 01:24
@Crln_7: Jestem normalną osobą. Gdy widzę jak ktoś miesza polski z angielskim i pisze takie słowa jak: kidy, kidzie lub co gorsze kidosie to od razu bez zastanowienia daję głos w dół, czerwoną strzałkę, minusa lub łapę w dół
Odpisz
3 października 2023, 01:56
@AlMalina:
Odpisz
3 października 2023, 07:15
@Crln_7: za tego "kida" dam czerwoną nawet oliwierowi
to tak bardzo durne słowo że nie da się inaczej zareagować
Odpisz
2 października 2023, 23:44
GTA San Andreas z modami experience
Odpisz
2 października 2023, 21:16
Hollow knight nauczyło mnie by po każdej walce wracać do tego samego miejscu save'a i zapisać postęp, nawet jak to miejsce jest na 2 końcu miasta.
Odpisz
1 października 2023, 17:11
jaki gracz niby nie sejwuje gry co 5 metrów?
Odpisz
Edytowano - 1 października 2023, 17:12
5 metrów?prawdziwy gracz sejwuje grę co minute jak nie częściej
Odpisz