Synek, zdrap no kluczem tego orzełka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jest taka skromna...
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Angielskie śmieszki
Zdeklasowani znowu
Mnie wolno
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2023, 12:49
a najgorsze że to wcale nie jest żart
Odpisz
3 października 2023, 15:48
tego laptopa nie można przez pierwsze kilka lat sprzedać
Odpisz
3 października 2023, 15:48
@pan_patelnia: czemu więc osoba na memie sprzedaje?
szach mat
Odpisz
3 października 2023, 17:23
@pan_patelnia: co powstrzymuje?
Odpisz
4 października 2023, 12:14
@Tomasz1977: prawo
Odpisz
2 października 2023, 12:28
Akurat szkoły mogą sobie zażyczyć przyniesienie Laptopa to szkoły lub po prostu pokazania że się go dalej ma
I na dodatek po zakończeniu szkoły laptop ma być zwrócony
I przez pięć lat nie będzie można sprzedawać
Odpisz
2 października 2023, 12:51
@Boberek00: "laptop? jaki laptop? o czym pani mówi? nie dostaliśmy żadnego laptopa więc nie mam czego zwracać"
Odpisz
2 października 2023, 13:15
A kontrakt na niego kto podpisywał?
Odpisz
2 października 2023, 13:17
@Boberek00: "ktoś się musiał pode mnie podszyć! ja nic nie podpisywałem!"
Odpisz
2 października 2023, 13:50
@Boberek00:
Odpisz
3 października 2023, 14:51
@Boberek00: i co, jak nie przyniesie? Komornik wejdzie? Z socjalu nie może brać
Odpisz
3 października 2023, 15:01
@Tomasz1977: Będą kary
Odpisz
3 października 2023, 15:21
@Boberek00: jakie? Mówię ci, komornik nic nie zrobi
Odpisz
3 października 2023, 17:18
@Tomasz1977: ale mogą ukrócić socjale
Odpisz
3 października 2023, 17:22
@Annika1: wezmą np. 500+? Znasz przypadek, że wzięli?
Odpisz
3 października 2023, 19:17
@Tomasz1977: ale 500/800+ to nie koniec socjala. Owszem najbardziej medialny, ale nie jedyny. Normalna rodzinka z 3 berbeci wyciągnie maks 1500 (2400 po nowej stawce) a znam przypadki że wyciągali prawie 5 kół z różnych zasiłków dla bezrobotnych, pielęgnacyjnych, etc.
Zależy co jest w umowie ze szkołą. Może się okazać że odsprzedanie laptopika będzie ich więcej kosztowało niż na nim zarobią.
Chociaż biorąc pod uwagę że to polska....
Swoją drogą jak dawali tablety w pandemię to nie słyszałam, żeby to było potem masowo na rynek wtórny.
Odpisz
3 października 2023, 19:18
@Annika1: tablety mało gdzie dawali i na tablet niski popyt
Odpisz