Pańska katorga dopiero się zaczyna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zdeklasowani znowu
Jest taka skromna...
Cel namierzony
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2023, 14:58
No i ma rację 4 klasa to najgorsze gówna jakie istnieje. Nagle jesteś rzucony na głęboką wodę. 5 podstawówki do 4 liceum już się przyzwyczajasz. Ale 4 klasa... 4 klasa ssie!
Odpisz
2 października 2023, 15:28
@GHouste: bez kuźwa przesady, do końca podstawówki (biorąc pod uwagę model z gimbazą) nie ma żadnych zaskoczeń. Ba, poziom wiedzy wymaganej jest z roku a rok coraz niższy
Odpisz
4 października 2023, 07:17
Tak się składa że gimbazy już od paru lat nie ma, a raczej jest jako upchane materiałem klasy 7 i 8.
Odpisz
2 października 2023, 18:19
Według mnie gorsza jest klasa 7, wchodzi wtedy fizyka i chemia oraz nauczyciele zaczynają cię poważniej traktować
Odpisz
3 października 2023, 15:50
@SincerelySorry: No o to chodzi właśnie, że inne klasy są trudniejsze
Odpisz
3 października 2023, 17:15
@SincerelySorry: teraz fizyka i chemia są dopiero od 7 klasy?
To co jest robione przez poprzednich 6?
Odpisz
3 października 2023, 22:20
@Annika1: @Annika1: Nie wiem co cię tak dziwi, skoro w minionym systemie z 6-letnią podstawówką i 3-letnim gimnazjum fizyka i chemia(także biologia, geografia) zaczynały się od gimnazjum, czyli też od 7. roku nauki. W 6-letniej podstawówce w klasach 4-6 była przyroda.
Z tego co wiem, to teraz w 8-letniej podstawówce przyroda jest tylko w 4. klasie, w 5-8. jest geografia i biologia, a 7-8 fizyka i chemia.
Odpisz
4 października 2023, 00:50
@Lisedra: no stara jestem. I albo mam alzheimera albo kojarzę chemię w 5 klasie.
Odpisz
3 października 2023, 16:50
Zamiast narzekać, poklep go po ramieniu i wysłuchaj jego problemów, nic cię to nie będzie kosztować a na pewno poprawisz nu humor.
Odpisz
3 października 2023, 16:55
@feniks100: dokładnie
Odpisz
3 października 2023, 17:00
@feniks100: mu*
Odpisz
3 października 2023, 15:44
A ty chodzisz do przedszkola i nie umiesz liczyć, więc nie wiesz czy dopiero zaczął szkole, czy już przechodzi na emeryturę.
Odpisz
2 października 2023, 17:12
"Weź nie pie.... młody, bólu nie zaznałeś."
Odpisz
2 października 2023, 14:42
4 klasa podstawówki to była jedna z najgorszych w jakich byłem. Nawet na maturze nie był tak ciężko
Odpisz
2 października 2023, 14:32
Nie zda lol!
Odpisz