Od razu lepiej je się żelki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Mało znany szczegół
Przerwa na herbatkę
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2014, 22:26
Są niebieskie ...... Moje dzieciństwo legło w gruzach
Odpisz
28 czerwca 2014, 06:16
@Szybki111PL: nie rozumiem
Odpisz
28 czerwca 2014, 07:26
@mrklorens: To że Szybki111PL nie widział nigdy niebieskich żelków zresztą tak jak ja.
Odpisz
28 czerwca 2014, 08:11
@Gerald212: ja też nie ;-;
Odpisz
28 czerwca 2014, 08:53
@Szybki111PL: ciekawe jaki smak mają niebieskie? :)
Odpisz
28 czerwca 2014, 10:13
emm... smak borówki albo...wody?
Odpisz
28 czerwca 2014, 10:16
@Szybki111PL: Identyczne żelki widziałem w sklepie (Takie kolory). Jak się okazało- sama chemia, chorobotwórcze świństwa i substancje grzybobójcze. Haribo są 500 razy lepsze.
Odpisz
28 czerwca 2014, 10:23
smerfowy xD
Odpisz
28 czerwca 2014, 11:08
@IgorMaster: smak wody? Czyli bez smaku? :D
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2014, 20:45
Chloru , w każdej wodzie masz chlor :D
Ale najlepiej smakował mi wielokolorowy :)
Odpisz
1 lipca 2014, 14:10
specjalista od żelków
Odpisz
13 marca 2016, 14:52
@crystal559: I ja...
Odpisz
28 czerwca 2014, 21:24
robie tak samo... NA SERIO
Odpisz
28 czerwca 2014, 08:28
Zielone są najlepsze ale zawsze jest ich najmniej. FUCK LOGIC
Odpisz
28 czerwca 2014, 08:59
@PanPierozek: Najsmaczniejsze są wszystkie naraz.
Odpisz
28 czerwca 2014, 12:09
@shark2199: i tutaj masz też rację ale wolę zielone xD
Odpisz
28 czerwca 2014, 11:32
Niebieskie ._.
Odpisz
28 czerwca 2014, 10:48
też tak mam :/
Odpisz
28 czerwca 2014, 08:24
Poukładane czy nie, i tak je zjem.
Odpisz
28 czerwca 2014, 08:21
i tak najlepiej je się z paczki xD
Odpisz