Od razu lepiej je się żelki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie znoszę kleszczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2014, 22:26
Są niebieskie ...... Moje dzieciństwo legło w gruzach
Odpisz
28 czerwca 2014, 06:16
@Szybki111PL: nie rozumiem
Odpisz
28 czerwca 2014, 07:26
@mrklorens: To że Szybki111PL nie widział nigdy niebieskich żelków zresztą tak jak ja.
Odpisz
28 czerwca 2014, 08:11
@Gerald212: ja też nie ;-;
Odpisz
28 czerwca 2014, 08:53
@Szybki111PL: ciekawe jaki smak mają niebieskie? :)
Odpisz
28 czerwca 2014, 10:13
emm... smak borówki albo...wody?
Odpisz
28 czerwca 2014, 10:16
@Szybki111PL: Identyczne żelki widziałem w sklepie (Takie kolory). Jak się okazało- sama chemia, chorobotwórcze świństwa i substancje grzybobójcze. Haribo są 500 razy lepsze.
Odpisz
28 czerwca 2014, 10:23
smerfowy xD
Odpisz
28 czerwca 2014, 11:08
@IgorMaster: smak wody? Czyli bez smaku? :D
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2014, 20:45
Chloru , w każdej wodzie masz chlor :D
Ale najlepiej smakował mi wielokolorowy :)
Odpisz
1 lipca 2014, 14:10
specjalista od żelków
Odpisz
13 marca 2016, 14:52
@crystal559: I ja...
Odpisz
28 czerwca 2014, 21:24
robie tak samo... NA SERIO
Odpisz
28 czerwca 2014, 08:28
Zielone są najlepsze ale zawsze jest ich najmniej. FUCK LOGIC
Odpisz
28 czerwca 2014, 08:59
@PanPierozek: Najsmaczniejsze są wszystkie naraz.
Odpisz
28 czerwca 2014, 12:09
@shark2199: i tutaj masz też rację ale wolę zielone xD
Odpisz
28 czerwca 2014, 11:32
Niebieskie ._.
Odpisz
28 czerwca 2014, 10:48
też tak mam :/
Odpisz
28 czerwca 2014, 08:24
Poukładane czy nie, i tak je zjem.
Odpisz
28 czerwca 2014, 08:21
i tak najlepiej je się z paczki xD
Odpisz