Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szybki111PL

26 czerwca 2014, 22:26

Są niebieskie ...... Moje dzieciństwo legło w gruzach

Avatar mrklorens

28 czerwca 2014, 06:16

@Szybki111PL: nie rozumiem

Avatar Gerald212

28 czerwca 2014, 07:26

@mrklorens: To że Szybki111PL nie widział nigdy niebieskich żelków zresztą tak jak ja.

Avatar crystal559

28 czerwca 2014, 08:11

@Gerald212: ja też nie ;-;

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2014, 08:53

@Szybki111PL: ciekawe jaki smak mają niebieskie? :)

Avatar IgorMaster

28 czerwca 2014, 10:13

emm... smak borówki albo...wody?

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2014, 10:16

@Szybki111PL: Identyczne żelki widziałem w sklepie (Takie kolory). Jak się okazało- sama chemia, chorobotwórcze świństwa i substancje grzybobójcze. Haribo są 500 razy lepsze.

Avatar xerneas

28 czerwca 2014, 10:23

smerfowy xD

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2014, 11:08

@IgorMaster: smak wody? Czyli bez smaku? :D

Avatar Nextt

Edytowano - 28 czerwca 2014, 20:45

Chloru , w każdej wodzie masz chlor :D

Ale najlepiej smakował mi wielokolorowy :)

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2014, 14:10

specjalista od żelków

Avatar CukiereczeQ

13 marca 2016, 14:52

@crystal559: I ja...

Avatar szymon115

28 czerwca 2014, 21:24

robie tak samo... NA SERIO

Avatar PanPierozek

28 czerwca 2014, 08:28

Zielone są najlepsze ale zawsze jest ich najmniej. FUCK LOGIC

Avatar shark2199

28 czerwca 2014, 08:59

@PanPierozek: Najsmaczniejsze są wszystkie naraz.

Avatar PanPierozek

28 czerwca 2014, 12:09

@shark2199: i tutaj masz też rację ale wolę zielone xD

Avatar Juli826

28 czerwca 2014, 11:32

Niebieskie ._.

Avatar Lamia_Marcelina

28 czerwca 2014, 10:48

też tak mam :/

Avatar Agent00Kurczak

28 czerwca 2014, 08:24

Poukładane czy nie, i tak je zjem.

Avatar noszkurnawszystkozajete

28 czerwca 2014, 08:21

i tak najlepiej je się z paczki xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie znoszę kleszczy

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To by wystarczyło

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka