Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Równi i równiejsi
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2016, 17:49
W norwegii jeszcze gorzej ;-;
Odpisz
23 marca 2015, 17:55
co tam robi Quezal
Odpisz
28 czerwca 2014, 08:35
Ostatnimi czasy Polska też przypomina UK pod względem pogody
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2014, 11:31
U mnie praktycznie w ogóle nie pada ;_;
Odpisz
27 czerwca 2014, 23:08
Dokładnie tak jest w Anglii chwile pada deszcz potem jest słonce a potem znowu deszcz...
Odpisz
27 czerwca 2014, 22:35
te ostatnie to najgorsze jest nie mało że powietrze wilgotne to jeszcze słońce grzeje a wszędzie zimno
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:55
ktoś pomyślał nad tym :D
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:26
Wielka Brytania, jak w mordę strzelił.
Odpisz